Wyspecjalizowane usługi zegarmistrza.


Profesjonalny zegarmistrz poleca swoje usługi – całościowe naprawy zegarków szwajcarskich, pochodzenia japońskiego i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych elementów do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransolet, kończąc na najdrobniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest różnorodnymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, precyzję wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Zegarmistrz oprócz generalnych napraw, przeglądów, renowacji zegarków wykonuje też małe naprawy i regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) takie jak: wymiana baterii, wymiana szkiełek, wymiana pasków nietypowych czy zapięć w bransoletach, wymiana koronek, kontrola wodoszczelności czy poboru energii w zegarkach kwarcowych, odnawianie bransolet stalowych, szlifowanie szkieł w zegarkach swatch itp.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz proponuje naprawę www.drlaptop.pl lub wymianę uszkodzonych części koperty i bransoletki oraz ich polerowanie i zgodnie z wyglądem pierwotnym zegarka. Możliwe jest też czyszczenie zewnętrznych części zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz oferuje również wymianę baterii, która obejmuje kontrolę parametrów mechanizmu oraz wodoszczelności. Na zlecone naprawy i zamienne elementy udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki – zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Zegarmistrz odnawia starych mosiężne koperty zegarków, dzięki takiemu zabiegowi odzyskuje połysk i wygląda jak nowy . Zegarmistrz maluje cyferblat – z tarczy usuwa starą farbę, a później maluje ją ręcznie wedle oryginału lub życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje też grawerowanie napisów na zegarku. Cena graweru to 4 zł od litery – nie licząc spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa 1 tydzień, choć termin naprawy uzależniony jest od dostępności elementów zamiennych i może zostać wydłużony. Cena generalnego przeglądu czy naprawy jest ustalana indywidualnie z klientem z powodu sporej różnorodności zegarków i cen elementów do nich. Na wykonywane naprawy i wymienne części udzielana jest roczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki, zostanie ona bezpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku standardowego zużycia, wydarzeń losowych albo niepoprawnego użytkowania zegarka. Gwarancji nie podlega także zegarek poddany jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do naprawiania zegarków.