Akurat w przypadku firmy sprzątającej zasadnicza jest jakość usług!


Tagi: ,
Czy założenie firmy trudniącej się wykonywaniem usług czyszczących ma jakikolwiek sens? W sumie może się co niektórym wydawać, że akurat na ten moment rzeczywistość jest taka, iż tort został dawno podzielony, a więc wejście kolejnej firmy sprzątającej tak czy siak nie ma sensu. Najzupełniej nieodpowiednie rozumowanie – jeśli posiadamy sensownie napisany biznesplan ogólnie bez cienia wątpliwości musimy uderzać w tę branżę. Niezłe profity powodują, że założenie zwykłej firmy świadczącej usługi sprzątającej to przynajmniej na tę chwilę prawdziwy strzał w dziesiątkę. A poza tym, akurat w przypadku otwierania firmy sprzątającej, na szczęście potrzebne nie są wielkie pieniądze, to nie na ten przykład otwieranie hotelu.

sprzątanie biur

Autor: Craig Dietrich
Źródło: http://www.flickr.com
Początkowo należy napisać o tym, aby w żadnym razie nie założyć, że fuszerka wypali w owej branży. Prawda jest taka, iż w niemal wszystkich przypadkach sytuacja jest taka, że beznadziejna działalność gospodarcza po krótkim okresie czasu na nieszczęście ogłosi bankructwo. No takie są właśnie obowiązujące realia. Ciężko w takim razie nie dostrzec, iż np. przemysłowe środki czystości albo personel muszą cechować się wielce ponadprzeciętnym poziomem. Wszelkie próby oszczędności mają co prawda dużo sensu, ale trudno nie zauważyć, że w większości przypadków nie kończą się one fajnie.

Sprzątanie, firma sprzątająca

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Czyli podstawowe przesłanie płynące z owego artykułu: jako mała firma jesteśmy w stanie konkurować z resztą wyłącznie standardem usług, odpowiednim podejściem do klientów. Wiadoma sprawa: gdy dopiero co rozpoczynamy swoją przygodę z czyszczeniem za kasę mamy święte prawo (Adwokat Sopot) zakładać, że nieco zdołamy zaoszczędzić na chociażby takich towarach jak środki do prania tapicerki czy firan . Jeśli jakość takich preparatów jest na odpowiednim poziomie, naprawdę nie ma żadnego kłopotu z tym, aby to wszystko jakoś poogarniać. Krótko podsumowując kwestię zakładania kolejnej działalności gospodarczej zajmującej się czyszczeniem: to świetny pomysł, jednak tylko z dobrym podejściem będziemy mogli odnosić sukcesy. Bez wątpienia warto skomentować ten artykuł!