Usuń na lato zbędne owłosienieLato to pora roku, która zachęca nas do zrzucenia tony ciuchów i chwalenia się pięknie opalonym i zadbanym ciałem. Ale owo pięknie opalone i zadbane ciało nie powstaje mimowolnie. Należy odpowiednio zatroszczyć się o ciało i sylwetkę, i najlepiej zająć się tym już o wiele wcześniej niż z chwilą wystąpienia pierwszych upalnych dni. Najistotniejsze w tym wypadku jest nie tylko właściwie wygładzona i opalona skóra, ale również należycie wydepilowana.

Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa

Autor: Braun
Źródło: Braun
Dzisiaj usuwanie zbędnego owłosienia nie jest już sprawa tabu. Panie wykorzystują przeróżne metody na wyeliminowanie dodatkowego owłosienia, od typowej golarki począwszy, po kosmetyki do depilacji na depilatorach kończąc. Rzecz jasna skuteczne zdają się być depilatory, jednak w ich przypadku golenie owłosienia nie zawsze jest przyjemne – zwłaszcza, kiedy mówimy o okolicach bikini. (Więcej informacji o depilatorach znajdziesz tutaj: depilator damski)W przypadku tych partii ciała o wiele lepiej spisują się kremy do depilacji, choć efekt utrzymuje się mniej więcej tyle samo co z chwilą użycia sprzętu jakim jest depilator.

Mówiąc o prawdziwej skuteczności nie możemy zapomnieć o najefektywniejszej metodzie, którą jest depilacja laserem. Dzisiejsza technologia umożliwia usunięcie dodatkowego owłosienia praktycznie z każdej partii ciała i w zasadzie bez jakiegokolwiek bólu. Inną dużą zaletą tej metody jest fakt, że uzyskane tym sposobem rezultaty utrzymują się przez dość długi czas – co prawda depilację laserem należy raz na jakiś czas powtarzać, niemniej z przerwami znacznie dłuższymi niż w przypadku maszynki czy depilatora. Poza tym wyrastające włoski są każdorazowo coraz słabsze i rzadsze, a więc efekt depilacji laserem jest finalnie solidny i trwały.
Oczywiście warto pamiętać, jeśli chodzi o depilację – niezależnie od tego na jaką metodę usuwania włosków się zdecydujemy – by stawiać na jakość urządzeń, które stosujemy. Jeśli chodzi o depilatory warto np. wybrać firmę Braun, która wręcz od zawsze cieszy się zainteresowaniem klientów. Jeżeli nastawiamy się na depilację laserową powinniśmy udać się do profesjonalnego salonu, gdzie doświadczony personel zadba o nasz komfort podczas realizowania depilacji. Jeśli z kolei kupujemy kremy, zdecydujmy się na te, które oprócz usuwania włosków także nawilżają i osłaniają depilowane okolice ciała.
Tagi: ,