Znakomita sala ćwiczebna w Hotelu Wyspiańskim w Krakowie


Poszukując idealnej , wybornie zaopatrzonej sali szkoleniowej w Krakowie pożądane byłoby dowiedzieć się co ma do zaproponowania hotel Wyspiański, który znajduje się w samym centrum Krakowa. Jest to hotel, który proponuje nie tylko zachwycające oraz wygodne zakwaterowanie, ale także przestronne sale szkoleniowe i konferencyjne.

przejdź do serwisu www

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Posiada on aż 5 bardzo przestronnych sal szkoleniowych, z jakich każda jest perfekcyjnie wyposażona, w współczesny multimedialny sprzęt, taki jak na przykład rzutnik, ekran multimedialny, telewizor i magnetowid, co więcej na wyposażeniu znajduje się również rzutnik slajdów, pisma i dostęp do Internetu. Sale – wejdź – swoim designem przywodzą na myśl sale kinowe. W największej sali możliwe jest pomieszczenie 250 osób, natomiast najmniejsza ma miejsca dla 100 osób. Jak więc widać decydując się na zaaranżowanie konferencji w hotelu Wyspiańskim masz do doboru rozliczne sale, dzięki czemu łatwo dobierzesz tę, jaka okaże się najlepsza oraz będzie spełniać Twoje oczekiwania. Sale posiadają dodatkowo pełne i kompleksowe zaplecze techniczne. Niejedna osoba poszukuje wygodnej oraz przestronnej sali konferencyjnej bądź szkoleniowej wpisując „sala szkoleniowa Kraków” w wyszukiwarce internetowej.

Sala konferencyjna

Autor: The Charterhouse Causeway Bay
Źródło: http://www.flickr.com
Niemniej jednak jeżeli zależy Ci na wspaniałej jakości i cudownie wyposażonej sali, a na dodatek pragnąłbyś fachowo zrealizować szkolenie i móc liczyć na pomoc personelu, to bezspornie sale, jakie znajdują się w krakowskim hotelu Wyspiański spełnią Twoje oczekiwania. Nie musisz już dalej szukać, albowiem hotel Wyspiański (więcej na temat) zaoferuje Ci to, co najlepsze. Ceny za wynajem sal konferencyjnych także są bardzo atrakcyjne i niesłychanie przystępne, są one ustalane osobiście z Klientem. Należałoby skorzystać z tej wspaniale przygotowanej oferty, bo w hotelu Wyspiańskim masz pełne przekonanie, że Twoje szkolenie, konferencja albo również spotkanie biznesowe bezsprzecznie przebiegnie zgodnie z planem, a uczestnicy szkolenia – sala konferencyjna zakopane będą mile wspominać je jeszcze przez dużo długich lat.