Oryginalne pociągające konto osobiste dbNET proponowane przez Deutsche Bank


Deutsche Bank oczarował swoich Klientów innowacyjnym fascynującym artykułem finansowym, jakim jest nowe konto internetowe dbNET. Konto osobiste dbnet nadzwyczaj szybko zdobyło na popularności i sporo ludzi zdecydowało się na jego założenie, szczególnie, iż konto to połączone jest z licznymi wartościami, które na pewno wskazane jest trochę sobie przybliżyć.

konto osobiste

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com

Konto osobiste dbnet jest praktycznie darmowe, poszczególna należność wiąże się z obsługą karty płatniczejj, aczkolwiek jeśli należysz do osób, jakie nieraz płacą kartą oraz miesięczne opłaty kartą wynoszą minimum 200 złotych to opłaty tej zdołasz uniknąć. Konto (propozycje) dbnet daje też możność skorzystania z sporych zniżek, rabatów i promocji, prócz tego możesz też skorzystać z wyższego oprocentowania produktów oszczędnościowych. Wartością konta osobistego dbnet jest też to, że możesz całkowicie bezpłatnie wypłacać pieniądze z tej strony, tak więc nie musisz obawiać się żadnej prowizji! Z darmowych wypłat w bankomatach można korzystać nie jedynie w Polsce, lecz także za granicą. Mało tego zakładając konto osobiste dbnet odbierasz również (odkryj serwis) kartę płatniczą, która jest ubezpieczona od kradzieży.

Konto internetowe dbnet to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, jakie poszukują przydatnego, łatwego w obsłudze konta i równocześnie zależy im na wyśmienitym dostępie do atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych, gdyż posiadając nowe konto dbnet w Deutsche Banku zdołasz nabyć niezmiernie obszernie oprocentowane konto oszczędnościowe. Pobocznym walorem jest również to, że otwarcie konta jest definitywnie darmowe, nie płacisz także za wydanie karty debetowej do rachunku, która ma funkcję płatności zbliżeniowych oraz internetowych. Nie płacisz również za internetowe zarządzenie przelewów stałych, ubezpieczenie karty i krajowe przelewy ELIXIR wykonywane internetowo. Na domiar tego darmowe jest również rozporządzenie i również realizacja polecenia zapłaty.