Znakomite akcesoria do rehabilitacji umożliwiają zdrowy styl życia i koją różnorodne dolegliwości


Gdy przez długi okres czujemy różne dolegliwości, a obawiamy się przyjmowania leków, jakie mogą podrażnić wątrobę, należy skorzystać z rozmaitych przetestowanych metod, jakie mogą pomóc. Na wiele dolegliwości pomaga nie tylko tabletka, lecz także wykorzystanie należytej rehabilitacji. Bańki chińskie stosowane są w lecznictwie czy kosmetologii z wielkim powodzeniem.

masażysta

Autor: Ludovic ETIENNE
Źródło: http://www.flickr.com
Wywodzą się z medycyny ludowej, aczkolwiek mają rewelacyjne zastosowanie na sporo niedomagań. W medycynie wykorzystuje się je w dolegliwościach mięśniowych, kłopotach ze stawami czy też boleściach kręgosłupa. A również mają wspaniałe zastosowanie w bólach różnego pokroju m.in. boleściach migrenowych czy nerwobólach, ponadto używa się je w dolegliwościach płucnych czy też kłopotach z z ukrwieniem.

Sprawdź też: Sklep – czytaj w serwisie – Amplio

Tymczasem w kosmetologii używa się je do eliminowania czy też redukowania cellulitu oraz dostrzegalnych rozstępów, a także rewelacyjnie pomniejsza tłuszcz brzuszny oraz modelują sylwetkę. Masażyści również pracują na co dzień z tymi bańkami, które budzą krążenie krwi, przyśpieszają wyrzucenie toksyn z organizmu i rozluźniają mięśnie, a również ujędrniają ciało. Bańki chińskie posiadają okrągły kształt oraz różnorodne wymiary. Warto też pamiętać o zdrowiu w trakcie snu. Poduszka ortopedyczna to cudowna opcja dla każdego, kto czuje dolegliwości oraz boleści kręgosłupa czy też karku. sklep (pod tym linkiem)

Zapewnia odpowiednią pozycje w czasie spania i umożliwia wspaniale wypocząć. Zmniejsza dolegliwości i boleści przeróżnego pokroju, także bóle migrenowe czy też szyi. Poduszka ortopedyczna jest też fantastyczna dla ludzi cierpiących na bezsenność, chrapiących czy też czujących częste napięcia nerwowe. Forma poduszki przystosowuje się do ułożenia ciała, ochrania kark oraz ramiona w czasie spania na boku czy też na plecach. Dzięki czemu kręgosłup jest chroniony, zaś my wypoczęci. Wykonana jest z wielkiej klasy pianki, która wyjątkowa jest dla alergików.

Może Cię również zainteresować: