Jak wybrać auto na ślub?Ślub to jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu. Na tą okazję wszystko powinno być cudowne. Dodatkowo o ogromie sprawunków należy myśleć znacznie wcześniej. Na przykład wymarzoną salę weselną w popularnym miejscu, jak również termin w którym ksiądz udzieli sakramentu należy zarezerwować co najmniej rok do przodu.

Limuzyna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po romantycznych zaręczynach i obwieszczeniu owej nowiny rodzinie oraz przyjaciołom, przed narzeczonymi stoi iście słoniowe przedsięwzięcie. Na wstępie trzeba zgrać wolne terminy, którymi dysponuje parafia, i czy ów dzień znajdzie pokrycie z wolnym terminem domu weselnego oraz zespołu muzycznego. Kiedy takowe daty się zbiegną wówczas można wyznaczyć dzień, w którym odbędzie się uroczystość. A to dopiero początek – pozostało jeszcze morze rzeczy do ustalenia i zakupienia.

Wszystko związane ze ślubem muszą być piękne jak z bajki: sukienka panny młodej, garnitur pana młodego, ozdoby kościoła i sali weselnej, a nawet zaproszenia ślubne – najlepiej gdy zaprojektuje je sama Para Młoda.

Ten tekst jest emocjonujący, jednak warto sprawdzić również inne takiego typu posty. Z tego powodu zobacz szczegóły, które również będą dla Ciebie użyteczne.

W gąszczu tych wszystkich planów, ustaleń i rezerwacji mężczyzna ma nie wiele na swojej głowie. Jest jednak jedna rzecz, którą to właśnie on załatwi najlepiej – wynajęcie eleganckiego samochodu, który uprzyjemni drogę do kościoła, a po ślubie na zabawę weselną.

prorent

Jakiej marki auto pożyczyć na ślub?O tym jakie auta można wypożyczyć na ślub warto poczytać w internecie. Pary Młode chętnie chwalą się upodobaniami i dokonanymi wyborami których dokonali na swój ślub. Wynika on przede wszystkim od indywidualnego gustu. Są osoby, które kochają stare samochody, inni z kolei stawiają na elegancką limuzynę lub całkowicie nowy, prestiżowy model samochodu znanej marki. Wiele zależy także od stylizacji oprawy ślubnej , którą wybrała Młoda Para. Do stylizacji retro doskonale będzie pasować auto z minionej epoki, zaś do nowoczesnego stylu lepiej będzie pasowała innowacyjna linia auta.

Nie możesz się doczekać nowych intrygujących wpisów na ów temat? Przekazujemy Ci fantastyczną wiadomość – kliknij haft na koszulce w ten link i delektuj się czytaniem.

Super nowoczesną linią i elegancją z pewnością może się poszczycić Chrysler 300c. Ów model samochodu, w w kolorze śnieżnej bieli, ozdobiony gustownymi dekoracjami z pewnością wprawi w podziw zaproszonych gości.

Z kolei w klimat retro idealnie wpisze się Chrysler PT Cruiser czy też Citroen DS. Citroen DS to jeden z najpiękniejszych klasyków motoryzacyjnych, które powstały w Europie. Koszt wynajęcia wyjątkowego auta na ślub to ok 100 zł/h. Wszystko jednak zależy od wyboru modelu i marki samochodu.

Tagi: , , , , ,