Korekcja nosa i ust bez operacji plastycznejoferta ciekawe serwis Villa Mare zapraszamy Wiele ludzi każdego dnia walczy z własnymi niedoskonałościami. Badania naukowe wskazują, że brak zadowolenia ze swojego wyglądu znacząco ma wpływ na całe nasze życie. Jak sobie poradzić ze zniekształconym nosem, czy z dołującymi nas wąskimi wargami?Najczęściej rezygnujemy z udoskonalenia swego wyglądu, ponieważ obawiamy się operacji plastycznej oraz jej konsekwencji. Zniechęca nas także długi czas rekonwalescencji, ból oraz rany i obowiązek noszenia opatrunków. Zazwyczaj również osoby, które poddają się operacjom plastycznym, są krytykowane i nazywane próżnymi. Na szczęście, zdobycze medycyny estetycznej, pozwalają dziś na bezoperacyjne zabiegi, dające szansę na wymarzony wygląd – . Największą popularnością cieszą się bezoperacyjna korekcja nosa oraz modelowanie ust.

Hej, sprawdź to koreańskie maseczki do twarzy, jeżeli do tej pory nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Zabiegi są bezpieczne, trwają zaledwie kilkadziesiąt minut, a rezultaty są zauważalne od razu. Jak to się dzieje?

twarz

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w salonach medycyna estetyczna jest przeprowadzane przy zastosowaniu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie ludzkim, nie jest zatem traktowany jako substancja chemiczna, nie ma więc problemu powikłań – pod warunkiem, iż zabieg zostanie przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę. Żel wprowadza się pod skórę ust za pomocą cieniutkiej igły. Podczas zabiegu można zwiększyć objętość dolnej i górnej wargi, poprawić kontury ust oraz podnieść opadające kąciki. Ze względu na to, iż kwas hialuronowy ma właściwości silnie nawilżające, usta po zabiegu są znacznie gładsze, jędrne, poprawia się również ich koloryt. Rezultat zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po tym czasie należy go powtórzyć.

Tak samo bezpieczna i skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się nielubianego garbu, lub uzupełnienie ubytków oraz skorygowanie krzywizn. Rzecz jasna, podczas takiego zabiegu nie można zmienić wielkości nosa, w takim wypadku potrzebny będzie zabieg operacyjny – dowiedz się więcej na temat zabiegów medycyny estetycznej . Dodatkową zaletą zabiegu bez skalpela jest to, że pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, jest więc cały czas świadomy i na bieżąco może mówić, co jeszcze pragnie zmienić w kształcie nosa – dzięki temu wynik zabiegu będzie dokładnie odpowiadać jego wymaganiom.

Tagi: , ,