Na czym polega zastrzyk orgazmu?


Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, który coraz częściej realizuje się w gabinetach ginekologii plastycznej. Jego celem jest bowiem powiększenie punktu G. Medycy przekonują, że panie, które zdecydują się na tenże zabieg, czerpać będą większą satysfakcję z seksu. Na czym szczegółowo polega zastrzyk orgazmu?

para

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, którego celem będzie powiększenie punktu G, najwrażliwszej strefy erogennej ciała kobiety.

Aby uzyskać większą ilość danych na prezentowany tutaj wątek, polecam inne wciągające strony.

Jest to małe miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, w którym stykają się zwieńczenia nerwów czuciowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych. Zdaniem ginekologów w wielu sytuacjach to właśnie zbytnio mały lub mało uwydatniony punkt G jest powodem braku satysfakcji w łóżku. Zatem im bardziej punkt G zostanie uwydatniony, tym większa szansa na jego stymulację, a co się z tym wiąże – na intensywniejsze wrażenia zmysłowe . Zabieg ten jest zalecany paniom, które narzekają na brak orgazmu lub pragnęłyby czerpać większą satysfakcję z życia erotycznego, bowiem nie czują starczających bodźców w czasie stosunku. Ze wsparcia ginekologa plastycznego mogą skorzystać też kobiety, jakie w ostatnim czasie urodziły dziecko, jak także te w czasie menopauzy (punkt G samoistnie minimalizuje się z wiekiem). Zabieg ten jest przeznaczony także dla kobiet, u których przyczyną obniżenia jakości życia seksualnego będzie nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych.
Powiększenie punktu G polega na iniekcji w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, jaka wypełnia tkankę. W strzykawce zwykle znajduje się preparat na bazie kwasu hialuronowego, niemniej jednak może to być również tłuszcz własny pacjentki (pobrany sposobem liposukcji) bądź rekombinowany kolagen. Zabieg wykonywany zostaje w znieczuleniu miejscowym oraz trwa prawie 20 minut.
Zastrzyk orgazmu – rezultaty. Następstwem zabiegu jest wyeksponowanie oraz ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce Kobieta może współżyć już cztery godziny po wykonaniu zabiegu oraz czerpać satysfakcję z życia zmysłowego nawet przez następne 2 lata. Zabieg – kliknij – tego rodzaju może wpływać na jakość życia zmysłowego, najważniejsze jednakże jest zaufanie między małżonkami oraz otwartość. Najistotniejsze bowiem w sferze intymnej będzie poczucie bezpieczeństwa.