Po czym dzisiaj odgadnąć status społeczny człowieka?


Wczorajsza lektura w kawiarni popularnego dwutygodnika o ogólnoświatowym zasięgu przekonała mnie , iż w dziedzinie wzorników zachowań jesteśmy w zachodniej Europie. Artykuł jest z obszaru tych z cyklu „jestem za a nawet przeciw”. Bieg bowiem jak najbardziej pozytywny, tyle że za tym kierunkiem kryją się podziały, które już fajne nie są.

Autor artykułu: Artykuł jest na temat: jak to w zachodniej Europie podziały ekonomiczne uwidaczniają się w zadziwiający sposób. Badania mianowicie dowodzą, iż jedną z metod podziału pomiędzy tymi z nas którzy odnieśli powodzenie a tymi którzy w dalszym ciągu są w drodze do sukcesu jest wygląd. Miarą statusu społecznego nie jest już auto lub dom z ogródkiem. Z badań wypływa, iż obecnie o sukcesie znamionuje to, czy i do jakiego fitness clubu uczęszczamy, jakim bicyklem jeździmy. Domeną tych będących w drodze do sukcesu dopiero są budki z prędkim jadłem, pewna ogólnoświatowa sieć restauracji gdzie spożywa się w sposób taśmowy posiłki.

dentysta

Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com

Wartościowym wymiarem tychże przemian jest zdecydowanie dbanie o zdrowie i o wygląd. Naturalnie szczupła sylwetka to nie wszystko. Ważne są także bardziej subtelne przejawy sukcesu, chociażby zadbany uśmiech. Stąd ludzie którzy chcą obwieścić światu iż odnieśli sukces regularnie odwiedzają gabinet stomatologiczny Cichoń Kraków jak powszechnie wiemy jest miastem gdzie przeważa zasobne mieszczaństwo, z definicji – ludzie sukcesu. Usługi oferowane przez gabinety stomatologiczne wykonywane są aparatami o wysokich europejskich standardach. Możliwe są również usługi ponadstandardowe, przykładowo po napisaniu w Google słów: gabinet dentystyczny Kraków, natrafiłem na gabinet oferujący barwne wypełnienia poświęcone najmłodszej klienteli.

Oczywiście standardem jest już stosowanie w przypadku najmłodszych klientów najnowocześniejszych środków przeciwbólowych tak, ażeby mały klient nie zraził się do wizyt u lekarza stomatologa. Oczywiście po wpisaniu frazy: gabinet stomatologiczny Kraków możemy odnaleźć także usługi dedykowane raczej dorosłym osobom, jak dla przykładu wybielanie (zobacz wybielanie zębów krakow) – by stać się podobnym do gwiazd z Hollywoodu. Aktualnie bezproblemowo nawet osoby starsze znajdą odpowiadające ich pragnieniom usługi po wpisaniu w ulubioną przeglądarkę frazy: implanty zębów Kraków.