Nie należy być singlem

0 Comment


Jeżeli ktoś jest sam i nie ma czasu, na szukanie drugiej połówki przez chodzenie do restauracji lub kina, to z pewnością wspaniałym rozwiązaniem może się okazać Internet. Mimo wszystko znacznie więcej osób funkcjonuje samotnie z własnego wyboru, ponieważ dochodzą oni do wniosku, iż praca w korporacjach zajmuje im zbyt sporo czasu i nie mają już wolnej chwili na to, by zakładać poważne związki.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Nazwa przynajmniej nie naznacza

Kiedyś gdy mijały lata a młoda osoba nie zakładała familii mówiło się, iż jest starą panną, lub starym kawalerem. Teraz to stwierdzenie praktycznie wyszło z użycia oraz częściej mówi się o tym, iż ktoś jest singlem. Jest to grupa ludzi, którzy niesamowicie często samodzielnie wybierają sobie taki styl życia.

Chcesz poszerzyć wiedzę z tego interesującego zagadnienia? Więc dobrze trafiłeś. Po prostu kliknij to firmy przeprowadzkowe wrocław i przeloguj się do kolejnej witryny.

Nie chcą się z nikim wiązać, chcą być sami, wówczas mają właściwą ilość czasu na rozwijanie własnej kariery zawodowej, na spotykanie się ze znajomymi.

Nikt im nie mówi co mają robić, a czego im nie wolno, wręcz odwrotnie samodzielnie o sobie decydują i nie muszą się na nikogo oglądać, podczas planowania własnego wolnego czasu. Od czasu do czasu takie osoby nawet mówią, iż dzięki temu po pracy mają szansę zjeść szybki obiad i usiąść wygodnie przy jakiejś grze, lub z fajną książką i nie muszą się zamartwiać, iż ktoś im wytknie, że nic nie robią. Fajnie jest im ze swoją samotnością, a znajomi w razie czego ciągle dostarczają im odpowiedniej rozrywki.

Znajdź swoją druga połówkę

Już nikogo nie dziwią single w UK

Właściwie w każdym kraju już możemy napotkać singli, jednak jak się okazuje single w UK (złap kontakt z osobami w UK – portal dla singli w UK) są chyba najbardziej znaną grupą, a co więcej to właśnie oni umieją najwspanialej wyrównać czas między pracą a swoimi przyjaciółmi. Idą do kina, do pubu, jadą razem na urlop, a praca w wielkich korporacjach zezwala im na spełnianie marzeń, bez potrzeby oglądania się na kogokolwiek innego. Sami decydują o własnym życiu, co więcej znacząca większość z nich nawet nie poszukuje drugiej osoby, z którą mogliby rozpocząć żyć, ponieważ uważa, że jest im to do niczego niepotrzebne, iż świetnie sobie w życiu podarują radę.

To jest mniej obraźliwe

Bez wątpienia nazwa singiel jest mniej pejoratywne aniżeli określenie stara panna lub kawaler. Nie niesie ze sobą takiego negatywnego ładunku, jak to ma miejsce w tym pierwszym stwierdzeniu, a co się z tym wiąże cieszy się obecnie znacznie znaczniejszą popularnością, zarówno pośród singli, jak i również pośród osób z ich otoczenia, które nie prowadzą takiego stylu życia. Poza tym oferuje tu znaczniejszą swobodę działania oraz życia tak, jak pragnie dana jednostka, a nie jak chce ogół społeczeństwa.

Tagi: , , , , ,