Jakim zabiegiem jest plastyka warg sromowych i kto powinien obecnie korzystać z takich usług?


Wygląd zewnętrzny dla dzisiejszego człowieka ma zazwyczaj duże znaczenie. Z jakiego powodu? Gdyż niekiedy właśnie na tej podstawie jest oceniany przez inne osoby. Ludzie troszczą się o swoją skórę, włosy, próbują wyglądać młodo możliwie jak najdłużej. Nie trzeba się w związku z tym dziwić, że coraz większym zainteresowaniem odznacza się też ginekologia estetyczna. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest plastyka warg sromowych. Co to jest?

klinika

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to zabieg, jaki zmniejsza wargi sromowe, jeżeli są one na tyle duże, że wystają. Dla wielu kobiet podobna budowa jest kłopotliwa. Dodatkowo, dłuższe wargi mogą być ocierane przez bieliznę i ubrania, co również ma ogromny wpływ na podjęcie decyzji o zabiegu, szczególnie, jeżeli kobieta jest aktywna fizycznie. plastyka krocza pozwala również na zniwelowanie asymetrii pomiędzy poszczególnymi wargami.

Nie poddawaj się! Prosimy Cię, kontynuuj czytanie (http://www.wolomin.centrumdemed.pl/implanty/) fajnych postów. Może Ci teraz pomożemy? Namawiamy więc do naszej następnej strony.

Reasumując – jest to zabieg wykonywany przede wszystkim z przyczyn estetycznych.
Podczas wykonywania plastyki konieczne jest znieczulenie. Przed zabiegiem z kolei panie muszą wykonać szereg zleconych przez lekarza badań. Zabieg zalecany jest w szczególności tym kobietom, jakie odczuwają dyskomfort związany z wyglądem własnych warg sromowych. Zazwyczaj, po zabiegu trzeba jeden dzień pozostać w klinice, aby wykluczyć wszystkie powikłania. Okres rekonwalescencji trwa zazwyczaj siedem dni. Po tym czasie kobieta może wrócić do pełnej sprawności. Należy jednak pamiętać, aby powstrzymać się od stosunków seksualnych. Zazwyczaj, zaleca się by zachować wstrzemięźliwość przez około miesiąc.
Plastyka może dotyczyć warg mniejszych i większych, w zależności od potrzeb pacjentki. Po zabiegu należy pamiętać o stosownej higienie. Po wypróżnieniu należy dokładnie obmywać miejsca intymne. Nie można także nazbyt mocno napinać tych okolic. Jeszcze do niedawna plastyka warg sromowych była uważana za zabieg niepotrzebny. Dzisiaj jednak wzrasta świadomość, że jeśli kobieta czuje dyskomfort, też tylko psychiczny i przerośnięte wargi są dla niej problemem, poddanie się takiemu zabiegowi jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Naturalnie, kategorycznie trzeba wybrać wyspecjalizowaną klinikę, która będzie w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.