Niewielki przegląd damskich torebek, czyli w jaki sposób dobrze je dobierać i nie oszaleć


Ten opis zaczniemy w trochę niestandardowy sposób, a mianowicie od zapytania: jaka część damskiej szafy musi bez wyjątku pasować do obuwia? Lwia większość pań odpowie, że chodzi w tym miejscu o chustkę, ewentualnie jesienne rękawiczki. A my ze swej strony dorzucimy jeszcze torebki ze skóry oraz te wykonane z skaju. Chociaż część projektantów wcale nie sądzi, że buty i torebki mają stanowić idealnie zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać małych oględzin kobiecych torebek.

Torebka damska kuferek skórzany Angela

Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Klasyczna torba gospodyni, która codziennie wychodzi do pracy, zazwyczaj przybiera tylko jeden model. To całkiem duża sakwa, która mieści we wnętrzu mnóstwo typowo kobiecych drobiazgów.

Bogate pięćdziesięciolatki inwestują tylko w torebki skórzane. Tego typu materiał bywa bowiem niezwykle solidny, czyli taki w sam raz na całodzienne wyjazdy do pracy. A dodatkowo wprawne i zawistne oko znajomej na pewno dostrzeże tak drogi materiał. W ten sposób wymieniona torebka staje się również wyznacznikiem luksusu. Tutaj więcej dla zaciekawionych: asortyment torbs.

Na niepowtarzalne okazje, czyli np. na bal noworoczny, każdej strojnisi przyda się niewielka torebka zwana kopertówką. Pełni ona raczej funkcje czysto dekoracyjne, bo kieszonkowe wnętrze mieści tylko naprawdę konieczne drobiazgi.

Jak sądzisz? Czy ten temat jest interesujący? Jeżeli tak, to odnośnie do przedstawianego zagadnienia poznaj szczegóły (http://wonia.pl/) tutaj.

Na zdjęciach zamieszczonych w kolorowych czasopismach zauważymy hollywoodzkie aktorki, które z dumą i z uśmiechem na obliczu kroczą po ciemnoczerwonych chodnikach, a w dłoniach ściskają wspomnianą już tutaj kopertówkę. Interesujące wpisy: kolei bizneswomen preferują całkiem inne fasony. Z racji tego, że codziennie panie prezes muszą nosić ze sobą istotne pisma, to ich torebki są zarówno pakowne, jak i gustowne. Podczas konferencji biznesowych najlepiej wyznaczoną rolę spełnią. Oczywiście będą one wykonane ze skóry, a ich wnętrze z łatwością zmieści nawet kilka teczek formatu A4. Takie torebki z oczywistych względów nie mogą mieć jakichkolwiek udziwnień, czyli srebrnych łańcuszków ani tandetnych motylków. W biznesie liczy się wzbudzający zaufanie wygląd i tylko skromne aktówki damskie mogą zrobić właściwe wrażenie na wspólnikach. A im pozytywniejsze będzie wspomniane wrażenie, tym bardziej zadowalającym sukcesem skończy się konferencja dla naszej bizneswomen. I tym samym dochodzimy do wniosku, że torebka może pozostawać najlepszym kobiecym sojusznikiem.