Chcesz otworzyć second-hand, ale nie wiesz skąd najlepiej pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej oferują różnego rodzaju ubrania z Anglii, Włoch oraz Niemiec


Butiki z odzieżą na wagę są w Polsce dość popularne. To doskonałe rozwiązanie, jeśli lubimy się dobrze ubrać za niewielkie pieniądze. Ogromną zaletą takiego sklepu jest też unikatowość oferowanych ubrań.

kobieta

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
W polskich miastach pojawia się bowiem ostatnio coraz więcej galerii. Prywatne butiki odzieżowe są więc wypierane przez tzw. sieciówki. W galerii trudno znaleźć coś nietypowego. Możliwość wyboru często zawęża się przez to do kilku znanych marek odzieżowych. Warto też podkreślić, że dostępne w galeriach ciuchy są zazwyczaj dosyć drogie. Jednakże wysoka cena rzadko kiedy jest w tym wypadku współmierna do jakości towaru.

Trudno się dziwić, że w takiej sytuacji Polacy coraz częściej wybierają sklepy z odzieżą używaną (Łódź spodnie męskie answear). Dzięki temu, mogą nosić ładne i dobre gatunkowo ubrania, a przy okazji nie muszą się martwić o swój portfel. Nie wszyscy jednak dobrze się czują w tego typu sklepach. Denerwuje ich duża ilość niepoukładanego towaru i to, że trudno zaplanować im wtedy kupno konkretnego ubrania.

Gdy będziesz zdania, że znajdujący się w tym miejscu wpis jest warty zainteresowania, kliknij tu, a znajdziesz więcej pudełko na prezent duże tego typu materiałów!

modelka

Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com

Sklepy z odzieżą na wagę odwiedza się bowiem raczej w miarę systematycznie i kupuje się w nich to, co udało się danego dnia znaleźć. Z reguły spotykamy tu tylko i wyłącznie pojedyncze modele ubrań ,przez co nie możemy wybrać odpowiedniego dla siebie rozmiaru. Albo coś się nam podoba i jest uszyte akurat w naszym rozmiarze , albo nie. Jeżeli chcemy zwiększyć popularność swojego sklepu, to warto dostrzec oraz odpowiedzieć na realne oczekiwania klienta. Podstawową zasadą każdego sklepu z odzieżą używaną powinien być porządek.

A więc, dobrze jest poukładać towar w sklepie według jakiegoś klucza. Zazwyczaj jest to kolor oraz typ ubrania. Spódnice, suknie, marynarki, spodnie itd. wieszamy więc oddzielnie, podobnie jak odzież w kolorze czerwonym, granatowym czy zielonym (ciekawa strona). Warto dowiedzieć się, które hurtownie odzieży używanej dostarczają już posortowany pod względem kolorów towar. Z pewnością znacznie usprawni to naszą pracę.

Dobrze jest również wyznaczyć w sklepie przynajmniej trzy różne działy – dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Unikniemy w ten sposób chaosu i przede wszystkim zatroszczymy się o potrzeby klientów. Zakupy w naszym sklepie będą przebiegać o wiele sprawniej, co będzie miało pozytywny wpływ też na sumę zarobionych przez nas pieniędzy. Powinniśmy zatroszczyć się również o jakość sprzedawanych ubrań.

Hurtownie odzieży używanej sprowadzają bowiem zarówno cream odzież, jak i doo to door.

Napisaliśmy artykuł o pokrewnej tematyce. Umieściliśmy go na kolejnej witrynie. Wejdź zatem w podany link i dowiedz się szczegółów z tym połączonych.

Zanim zdecydujemy się otworzyć sklep zastanówmy się więc, jaki sklep z odzieżą używaną chcielibyśmy prowadzić. Możemy otworzyć ekskluzywny butik, w którym będzie mniej ubrań, ale będą one trochę droższe i lepsze gatunkowo, albo możemy też sprowadzić znacznie więcej towaru i sprzedawać go w bardzo niskiej cenie.