Coraz większa popularność lumpeksów. Dlaczego tak jest? To tylko przelotna moda czy już stała tendencja?

0 Comment


Przez jakiś czas sklepy z odzieżą używaną nie cieszyły się za bardzo dużą popularnością. Najważniejsze powody takiej sytuacji, to mylne przekonanie, iż odzież z tych sklepów jest niskiej jakości, że raczej nie warto z niej korzystać, gdyż to jakieś niewiadomego odzież. Na szczęście dzisiajtaka sytuacja się zmieniła, więc coraz więcej osób korzysta z takich okazji.

A jest z czego korzystać, ponieważ ciuchy w takich miejscach są oryginalne, a co najistotniejsze tanie. I to jest jeden z najbardziej istotnych powodów dlaczego coraz większa ilość osób korzysta z takich zakupów. Powiększa się jednocześnie ilość takich sklepów, więc każda dobra hurtownia odzieży posiada coraz większą ilość zamówień.
Jak przyznaliśmy we wstępie, przez kilka lat odmieniło się postrzeganie takich sklepów. Dawniej kupowanie tam było wstydem, obecnie ludzie z kasą wyszukują tam naprawdę oryginalnej odzieży. Bo właśnie w lumpeksach możemy odnaleźć rzecz unikatową, najprawdziwszy oryginał, podobnie, jak na targach staroci jesteśmy w stanie wyszukać prawdziwy skarb. Nie powinno więc dziwić, że kupowanie w lumpeksach to zwyczajna rzecz, natomiast bardzo ważnym argumentem jest również to, iż jesteśmy w stanie tam kupić rzecz, jakiej nikt inny nie posiada.

Sylwestrowa kolekcja MOHITO

Autor: LPP SA
Źródło: LPP SA

Jednocześnie, chociaż ilość klientów rośnie, to są oni coraz bardziej wymagający. To znaczy, iż osiągnięcie satysfakcji coraz większej grupy klientów nie jest prostym zadaniem. Musisz więc zadbać o towar, lecz też o idealne warunki do kupowania. Z tego względu Twój sklep powinien dorównywać lub nawet prześcignąć swoim wyglądem i oryginalnością znane marki odzieżowe. To już nie jest ten okres, gdy lumpeks mógł być zlokalizowany właściwie wszędzie, nawet w najbardziej beznadziejnych lokalizacjach.

Zerknij na witrynę oraz prześledź wpis, który na pewno w całości Cię pochłonie, ponieważ informacje tam zawarte, przyciągają zainteresowanie.

Dzisiaj nie da się tego zrobić po macoszemu, nieodzowny jest więc (sprawdź serwis) branding marki, wystrój sklepu, nowoczesna witryna, oświetlenie, a co także ważne najlepsza ekspozycja towaru.

W ten sposób mamy więc interesującą sytuację, czyli coraz bardziej atrakcyjne lumpeksy i coraz więcej różnorodnych klientów. Jesteśmy w stanie powiedzieć, iż w takim sklepie spotkamy każdą grupę społeczną, od osób nie za bardzo zamożnych po prawdziwych bogaczy. Taki zamożny człowiek bowiem zdaje sobie sprawę, że aby być oryginalnym trzeba trochę poprzeglądać ciuchów. Jak wiemy, ciuchy w lumpeksachsecond handach są z całego świata, to również zwiększa zakres wyboru.

Tagi: , ,