Sklep online z dużymi rozmiarami ubrań|E-sklep z dużymi ciuchamiNiewielka nadwaga to nie jedynie problem estetyczny. Jakikolwiek ponadprogramowy kilogram pogłębia zagrożenie problemów ze zdrowiem. Jeśli będziemy lekceważyć to, że ważymy coraz więcej, zafundujemy sobie otyłość. A ta wiedzie do groźnych chorób, takich jak cukrzyca, zawał, czy zwyrodnienie kręgosłupa.

Jeżeli mimo zastosowania rozmaitych diet w dalszym ciągu jest zbyt wiele ciałka, trzeba pomyśleć o bieliźnie korygującej. Na rynku jest nadzwyczaj duży wybór, na pewno coś dla siebie odnajdziesz. Musi być znakomicie dopasowana i komfortowa.

ubrania

Autor: Geneva Vanderzeil apairandasparediy.com
Źródło: http://www.flickr.com
Panie pulchne noszące duże rozmiary ubrań posiadają mnóstwo walorów, z jakich muszą być dumne. Przy stosownym doborze konfekcji mogą wyeksponować atuty swojej sylwetki i zakamuflować ułomności. Sklep internetowy poleca odzież xxl która zaspokoi każdego klienta. Dużo niewiast myśli, że noszenie swobodnych ubiorów sprawi, że będzie wyglądać smuklej, nic bardziej fałszywego. W rzeczywistości takie okrycia jeszcze bardziej pogrubiają. Decyduj się więc na okrycia dopasowane, ale nie opinających sylwetki. Nawet jeśli mniemasz, że jesteś tęga i nosisz koszule męskie xxl, na pewno odkryjesz jedną część swojego ciała wartą wyeksponowania. Może to być szyja, nogi, talia. Selekcjonuj okrycia, które będą uwidoczniały tą część ciała. Dzięki temu zwrócisz na nie uwagę odciągając spojrzenie od różnych części sylwetki.

Jak już potrzebujesz koniecznie założyć coś w prążki, to wyselekcjonuj paski pionowe. Pasków poziomych wystrzegaj się jak ognia ponieważ dorzucą ci jedynie kilogramów, zamiast je odjąć. (Polecamy kurtki dla puszystych) Jeżeli zakładasz nieco obszerne spodnie, ubierz do nich dopasowaną górę i na odwrót. Dzięki temu zatrzymasz pożądaną równowagę pomiędzy fragmentami ubrania.

Sklepy internetowy proponuje ubrania o takim kroju, żeby optycznie wyszczuplić figurę. Taką rolę bardzo dobrze realizuje wycięcie w kształcie litery V. Góra okrycia winna być jednorodna, względnie w spoiste, pionowe pasma, jakie optycznie przedłużą i wyszczuplą. Wystający brzuch skrywa się pod bluzkami w wariancie niedużej bombki. Asymetryczne pasy na biodrach także są sprzyjające okazałym kształtom.
Tagi: , ,