Białe zęby są Twoją efektowną wizytówką


W dzisiejszych czasach biały uśmiech stał się jednym z symboli piękności i atrakcyjności. Twarz to fragment na który często spoglądamy a zęby są jej częścią, dlatego też należy pracować nad nim by był ładny. Jest to ważne, gdyż wygląd najczęściej wpływa na sposób w jaki odbierają nas inne osoby.

Kobieta, piękny uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP
Każdy powinien dbać o uśmiech (sprawdź propozycję) – nie tylko z uwagi na wygląd. Każdy przecież chociaż raz odczuł w życiu jak bolący ząb może utrudnić funkcjonowanie. By do takiego stanu nie doprowadzić trzeba troszczyć się o dbałość o zęby która składa się z – oprócz ciągłych spotkań z dentystą – to codzienne mycie zębów po każdym posiłku.

Większość z nas inwestuje w tanie, i dużo mniej dobre szczoteczki do zębów. Nie wymagają może one wielkich nakładów pieniężnych, lecz nie są jednak na tyle skuteczne, żeby dobrze czyścić nasze zęby całkowicie. Jaki model więc wybrać? Dobrze jest kupić elektryczną. Mimo stereotypów nie niszczy ona szkliwa zębów. Sklepy posiadają w swoich ofertach całą gamę różnorodnych szczoteczek. Oto więc część z nich, o dobrej jakości, które pomogą Ci utrzymać Twój uśmiech w dobrej kondycji.

Pierwszą z nich jest Szczoteczka Philips HX 6781/02 (sprawdź na stronie). Z nią możesz rozjaśnić swój uśmiech w czasie mniej więcej dwóch tygodni. To urządzenie daje możliwość pieczołowitego wyczyszczenia zębów w ciągu dwóch minut. Dodatkowo wyczyści przy okazji Twoje dziąsła, co dodatkowo pozwala zachować bieloraz chronić Twoje zęby.

Kolejna propozycja to szczoteczka Professional Care Triumph. Jest to szczoteczka zasilana poprzez podłączenie akumulatora, używając jej możemy ustalać natężenie między innymi siły nacisku. Da nam sygnał, po jakim czasie powinniśmy skończyć mycie naszych zębów.

Urządzenie tego samego producenta jakim jest Szczoteczka Braun Oral-B Vitality D12.513 Precision Clean model jest równie dobry, ale może nieco mniej posiada opcji. W tym modelu możemy na bieżąco monitorować stan wykorzystania końcówki, której używamy. Firma Braun jest liderem w segmencie szczoteczek do zębów.