Zabawki dla dzieci – o czym warto pamiętać?Nim jednakże dziecko opuści rodzinne gniazdo, czeka nas jeszcze długa i ciężka droga, aby właściwie wychować małego człowieka. Oczywiście, każdy świeżo upieczony rodzic na pewno przejrzał przed przyjściem na świat dzidziusia całe tomy fachowych poradników i myśli, że posiada całkowitą wiedzę o wychowaniu malucha. Jak często teoria przegrywa z praktyką! Okazuje się, że najkorzystniej zdać się na własną intuicję.

barbie

Autor: RomitaGirl67
Źródło: http://www.flickr.com

Ale możemy szukać pomocy. W prawidłowym rozwijaniu się naszych maluchów pomagają interaktywne zabawki. Istnieje już całe mnóstwo firm, które działają właśnie w tym kierunku. Jest to, jak się okazuje, świetny pomysł na interes. Dorośli zgodzą się na wszelkie poświęcenia, również te pieniężne, aby zapewnić swym pociechom najlepszą przyszłość. A kiedy zabawki rzeczywiście spełniają swoją funkcję, to sukces gwarantowany. Coś z dziedziny muzycznej: więcej tu.

Druga bardzo popularna zabawka to różnego typuu gry memory to znaczy gry pamięciowe. Najczęściej to zestaw kartoników z obrazkami. Każdy obrazek występuje na dwóch kartonikach a zadanie polega na zebraniu par. Gra ćwiczy zapamiętywanie gdzie położony jest kartonik z jakim rysunkiem i bardzo pomaga w rozwoju. To także wspaniały pomysł na rodzinne spędzenie popołudnia, choćby wtedy gdy pada deszcz.

Zabawki są dzisiaj na niezwykle wysokim poziomie rozwoju – szczególnie te, o których mamy pewność, że wywodzą się ze sprawdzonych wytwórni.

Odwiedź naszą witrynę. Tam czekają na Ciebie kolejne niezwykle interesujące opisy. Tworzymy dla Was dalsze szczegóły (http://www.impuls.waw.pl) i będzie nam miło, jeśli je przeczytacie.

Dla małych dziewcząt, które młodzi rodzice chcą nauczyć poczucia obowiązku, wytrwałości i przy tym dać im solidną dawkę zabawy, mogą sprawdzić się, interaktywna lalka przypominająca do złudzenia osoba. Reaguje szlochaniem, śmiechem, pochrapuje. Natomiast chłopcom do wyzwolenia kreatywności na pewno nadadzą się z kolei klocki Cobi, czyli kolejna interesująca produkcja, obok klocków Lego, która daje stworzyć sobie nieduży świat i samemu obmyślać i prowadzić losy niedużych, klockowych bohaterów. Rzecz jasna oba te produkty stosowne są w chwili, gdy dzieci są w właściwym wieku – jeśli chłopak ma już więcej lat i ma dryg do mechaniki, dobrze dać mu dostęp do kosztowniejszych, ale dających dużo więcej pola do popisu klocków Lego Technics. Coś dla twoich maluchów: .

Także dla starszych dzieci przeznaczone są samochody sterowane rc. Wspomagają rozwój widzenia przestrzennego, oraz wykształcają inne umiejętności jak ocena odległości, szybkości itp. Wymagają także pewnego rodzaju zdolności manualnych, aby poradzić sobie z obsługą pilota.

Tagi: , , , , , , , , , , ,