Przyszykuj się na idealną randkę! Jak się zachować aby ustrzec się przed nietaktem!


Wychodząc na rendez vous chcemy by był to czas spożytkowany jak najmilej, a my sami chcemy prezentować się jak najlepiej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza aparycja będą oceniane, ale także to jak pachniemy czy w jaki sposób się zachowujemy.

perfumy Hugo Boss

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotuj się na idealną randkę

Na spotkaniu musisz wyglądać zniewalająco. Aby otrzymać taki rezultat wybierz ze swojej szafy jakiś kobiecy zestaw – najlepiej by była to szkarłatna sukienka, a do niej dopasuj ciemne szpilki. Nie pomijaj dodatków, np. ciężki srebrny naszyjnik i dopasowane do niego kolczyki. Zanim wciśniesz się w ubranie zatroszcz się o pozytywne samopoczucie – weź długą kąpiel, zrelaksuj się, użyj mleczka do ciała. Im atrakcyjniej będziesz się czuła w swoim ciele, tym wyższa będzie później Twoja pewność siebie. Pewność w siebie jest właściwością bardzo cenioną przez płeć przeciwną. W czasie spotkania tak samo istotny jest dobry humor, który z pewnością poprawi nasz nieskazitelny wygląd. Skoro mamy już makijaż ( makijaż świadkowej ) i właściwy ubiór, pora na włosy – moje źródła. Zadbaj o swoje włosy stosując odżywki poprawiające ich wygląd. Następnie zepnij je w modne uczesanie – mnóstwo natchnienia i metod ich wykonania wyszukasz w sieci. Wytypuj najlepszy zapach, na przykład perfumy chloe (płci męskiej polecamy natomiast hugo boss szary), a wtedy jesteś gotowa do wyjścia! (murad kraków)

Jak się zachowywać aby dobrze pokazać się na randce

Nie zapominaj aby być sobą. Nikt nie przepada za zrzędami, spróbuj nie poruszać tematów, które wywołują w Tobie frustrację. By być postrzeganą jako satysfakcjonujący dyskutant pamiętaj, że dialog odbywa się pomiędzy dwiema osobami – są chwile w których należy dopuścić inną osobę do słowa, jak również aktywnie ją posłuchać, później dopiero wyrazić własne przekonanie.

Odstaw telefon do torebki, zabawa nim może być odczytana jako przejaw znudzenia rozmówcy.

Jeśli na omawiany temat posiadasz pytania, to poznaj więcej detali (https://pl.labo-svr.com/) na przedstawiane zagadnienie, klikając tu – informacje będą na pewno wartościowe.

W czasie równouprawnienia wypadałoby zaoferować zapłacenie za siebie, czy to w restauracji czy odmiennym miejscu – . Bez dwóch zdań nie należy dyskutować o swoich byłych partnerach, nikt nie chce wysłuchiwać o swoich przeciwnikach lub zauważyć, że jego potencjalna wybranka wciąż wspomina byłe związki. Nie dyskutuj poza tym zarobków, skoncentruj się na wspólnych hobby, tematach, które mogą was zbliżyć.