Jak wybierać chłopięce buty do komunii?


Tagi: , ,
Jeszcze do niedawna wybór dodatków komunijnych dla dzieci był stosunkowo ograniczony. W chwili obecnej jednak rynek udostępnia nam taką różnorodność fasonów i kolorów, że często czujemy się oszołomieni. Chociaż to w przypadku dziewczynek przywiązujemy większą uwagę do drobiazgów, coraz więcej rodziców ma trudność, dotyczącą wyboru obuwia i innych dodatków dla chłopca.

Chłopięce buty komunijne to już nie wybór wyłącznie między matową a lakierowaną wersją czarnych półbutów. Współczesne buty komunijne dla chłopców to różnorodność fasonów, barw i materiałów i niejeden rodzic może poczuć się przytłoczony. Kupując buty dla dziecka, dobrze jest kierować się paroma zasadami. Co najważniejsze – z wyborem obuwia komunijnego powinno się wstrzymać się do chwili, gdy będzie już wiadomo, jakiego typu strój włoży w tym ważnym dniu dziecko. Oczywiście, zwykłe, czarne półbuty są uniwersalne i pasują zarówno do ciemnych i jasnych garniturów, jak i do alby, jeśli jednak planujemy wybrać bardziej oryginalne obuwie, trzeba je dobrać i barwą, i stylem do całego wizerunku – sprawdź buty komunijne.
komunia

Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywając buty komunijne należy mieć na względzie, że jest to ważna uroczystość i obuwie powinno być odpowiednie do charakteru uroczystości. Nawet, jeżeli przeważnie chłopiec nosi sportowe tenisówki, w dniu Pierwszej Komunii Świętej powinien założyć coś bardziej eleganckiego.

Może jakiś komentarz ze strony (http://www.gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/plany-pogrzebowe/) Cię poruszył? Masz ochotę na niego odpowiedzieć? Zachęcamy Cię do tego z zaangażowaniem. Czekamy na Ciebie!

Odpowiednie buty komunijne dla chłopców to tradycyjne, wiązane na sznurówki półbuty, lub wsuwane chłopięce mokasyny – buty komunijne dla chłopców – poznaj ofertę . Te drugie – szczególnie, gdy wybierzemy wersję beżową, kremową, czy popielatą – wspaniale sprawdzą się później jako letnie obuwie do strojów z bawełnianą koszulą, czy lnianymi spodenkami.

Kupując dla syna buty do komunii, zwróćmy uwagę na to, by wybrać model z dobrych jakościowo materiałów, gwarantujący dziecku komfort noszenia. W czasie komunii maluch jest prawie cały dzień na nogach i sztywne, uwierające obuwie to ostatnia rzecz, jaka Mu się w tym momencie przyda. Najlepsze będą oczywiście buty skórzane, jeżeli jednak nie chcemy przeznaczać na obuwie dużej sumy, możemy wybrać obuwie ze sztucznej skóry, zwróćmy tylko uwagę, żeby cholewka była odpowiednio miękka i dobrze układała się na stopie.