Jak wybierać chłopięce buty do komunii?Jeszcze do niedawna wybór dodatków komunijnych dla dzieci był stosunkowo ograniczony. W chwili obecnej jednak rynek udostępnia nam taką różnorodność fasonów i kolorów, że często czujemy się oszołomieni. Chociaż to w przypadku dziewczynek przywiązujemy większą uwagę do drobiazgów, coraz więcej rodziców ma trudność, dotyczącą wyboru obuwia i innych dodatków dla chłopca.

Chłopięce buty komunijne to już nie wybór wyłącznie między matową a lakierowaną wersją czarnych półbutów. Współczesne buty komunijne dla chłopców to różnorodność fasonów, barw i materiałów i niejeden rodzic może poczuć się przytłoczony. Kupując buty dla dziecka, dobrze jest kierować się paroma zasadami. Co najważniejsze – z wyborem obuwia komunijnego powinno się wstrzymać się do chwili, gdy będzie już wiadomo, jakiego typu strój włoży w tym ważnym dniu dziecko. Oczywiście, zwykłe, czarne półbuty są uniwersalne i pasują zarówno do ciemnych i jasnych garniturów, jak i do alby, jeśli jednak planujemy wybrać bardziej oryginalne obuwie, trzeba je dobrać i barwą, i stylem do całego wizerunku – sprawdź buty komunijne.
komunia

Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywając buty komunijne należy mieć na względzie, że jest to ważna uroczystość i obuwie powinno być odpowiednie do charakteru uroczystości. Nawet, jeżeli przeważnie chłopiec nosi sportowe tenisówki, w dniu Pierwszej Komunii Świętej powinien założyć coś bardziej eleganckiego. Odpowiednie buty komunijne dla chłopców to tradycyjne, wiązane na sznurówki półbuty, lub wsuwane chłopięce mokasyny – buty komunijne dla chłopców – poznaj ofertę . Te drugie – szczególnie, gdy wybierzemy wersję beżową, kremową, czy popielatą – wspaniale sprawdzą się później jako letnie obuwie do strojów z bawełnianą koszulą, czy lnianymi spodenkami.

Kupując dla syna buty do komunii, zwróćmy uwagę na to, by wybrać model z dobrych jakościowo materiałów, gwarantujący dziecku komfort noszenia. W czasie komunii maluch jest prawie cały dzień na nogach i sztywne, uwierające obuwie to ostatnia rzecz, jaka Mu się w tym momencie przyda. Najlepsze będą oczywiście buty skórzane, jeżeli jednak nie chcemy przeznaczać na obuwie dużej sumy, możemy wybrać obuwie – buty garniturowe – ze sztucznej skóry, zwróćmy tylko uwagę, żeby cholewka była odpowiednio miękka i dobrze układała się na stopie.
Tagi: , ,