O włos za dużo


W czasie wakacyjnych urlopów, każda z nas pragnie jak najlepiej zająć się swym ciałem, aby móc i uwydatnić swą kobiecość. Owszem, w trakcie letnich miesięcy mamy dużo więcej czasu i ochoty na zabiegi pielęgnacyjne. W końcu temperatura skłania do bardziej odważnego zaprezentowania naszego ciała! Problem polega jednak na tym, że nie na każdy zabieg kosmetyczny możemy sobie pozwolić o tej porze roku…

Do jesieni musimy odłożyć szczególnie zabieg zabieg bb glow z zastosowaniem kwasów, lasera i światła. Z jakiej przyczyny? Po ich użyciu odsłonięte zostaną co prawda młodsze, jędrniejsze i ładniejsze warstwy naskórka, lecz powinniśmy też mieć na uwadze, że są one bardziej delikatne, a więc szczególnie narażone na poparzenia słoneczne.

Dodatkowo, podrażniona w ten sposób skóra może potem niejednostajnie produkować melatoninę- barwnik wytwarzany w trakcie opalania. Rezultat? Niejednolita opalenizna i przebarwienia, które zamiast zdobić, będą szpecić. Dlatego, właśnie teraz – gdy lato się kończy – jest idealny czas na przeprowadzenie zabiegu jakim jest depilacja laserowa – link – > .

Depilację można przeprowadzić samodzielnie w domu, lecz efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo – po pewnym czasie włoski odrastają. Depilacja z zastosowaniem lasera jest o tyle bardziej praktyczna, że już na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale poprawi wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie. W Ostrowie Wielkopolskim możemy wyszukać wiele gabinetów kosmetycznych oferujących ową usługę.

W dzisiejszych czasach, spore owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Czasami wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy zmuszone by męczyć się z tym przykrym problemem.
W spa (Novagroup – sauny fińskie) w Ostrowie Wielkopolskim, możemy ostatecznie pozbyć się zbędnego owłosienia korzystając z zabiegu epilacji laserowej. I nawet jeśli depilacja laserem do najtańszych nie należy, dobrze jest przeznaczyć środki na powrót do normalności. Dodatkowo w tej typu salonach możemy skorzystać z szerokiej gamy innego rodzaju oferty, przykładowo: oferta. Dlatego warto udać się do specjalisty i pozwolić mu zadbać o swoje ciało.