Niezwykłe artykuły z aloesem.Santaverde to marka produkująca zdrowe kosmetyki. Wszystkie towary Santaverde zawierają czyste soki i dodatkowo oleje roślinne, wrażliwedestylaty ziołowe i drogocenne ekstrakty roślinne – dodatkowo ani jednej kropli wody. Większość używanych substytutów pochodzi z certyfikowanych upraw a także certyfikowanych dzikich zbiorów.

polecana www

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki lokalnym ekologicznym uprawom roślin, Santaverde jest w stanie monitorować wszystkie etapy toku produkcji i zapewniają, że do uzyskiwania ich produktów używane są tylko najczystsze i najświeższe surowce zawierające prawdziwe bogactwo substancji czynnych. Niestety Santaverde to marka produkująca kosmetyki wyłącznie do cery wrażliwej, tłustej oraz pielęgnacji ciała. Ich cena jest dość wygórowana, bowiem za krem nawilżający o objętości 30 ml należy zapłacić 130 zł. Chcąc w podobny sposób skutecznie zadbać o swoje włosy, które na ogół są już „po przejściach” powinno się zainwestować w stosownyszampon do włosów farbowanych (zobacz ).

Producentów jak i marek tego typu kosmetyków jest bardzo dużo. Przedział cenowy podobnie jest bardzo złożony: rozpoczyna się od 10 zł zamyka na 100 zł, w wielu przypadkach nawet więcej. Najbardziej zalecany jest szampon do włosów farbowanychfirmy Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odbija światło, przemieniając każde włókno włosa oraz nadając im lustrzany blask. Wartość produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.


Kolejnym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który żywi włókno włosa teżzabezpiecza blask włosów koloryzowanych, od pospolitych po grube, od mało do miernie uwrażliwionych sprawiając, że włosy są bardziej miękkie, przyjemne i błyszczące. Cenaproduktu to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony kupić można tylko i wyłącznie w sklepie z towarami fryzjerskimi. Łatwiej dostępnym na rynku jest Garnier Fructis Color Resist, którego koszt to ok. 9zł za 250 ml. Szampon ten na skutek zawartości olejku z winogron + ACAI żywiwłosy, a dzięki zastosowaniu technologii Chroma Intense ( gdzie barwniki utrzymują się w środku włosa), sprawia, że odcień jest bardzo trwały.

Pamiętaj, że dbając zarówno o włosy jak i skórę trzeba korzystać ze sprawdzonych i zaufanych kosmetyków. Czasem lepiej zapłacić troszkę więcej za dany produkt, ale mieć pełne przekonanie że nie zrobimy sobie nim żadnej szkody.

Tagi: , ,