I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla paniPiękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również odpowiednio ubrana. I nie idzie w tym wypadku tylko o strój na co dzień, ale również należycie dopasowaną bieliznę. Wiele pań nie uświadamia sobie, jakie bielizna – w szczególności sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieistotne czy posiadamy doskonałą sylwetkę, czy mogłaby być nieco lepsza – sexowna bielizna na każdej pani wygląda fantastycznie i sprawia, że czuje się ona wyjątkowa.

Seksi bielizna (powołaj się na nas) (sexowna bielizna dla kobiety) wyróżnia się paroma cechami. Co istotne jest

Kobieta w bieli

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

odpowiednio dopasowana – to znaczy doskonale przylega do ciała, nic niepotrzebnie nie wisi i nie odstaje. Równocześnie tego rodzaju bielizna ma zaznaczyć kobiece atuty, a ukrywać wszelkie

Pozująca kobieta

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

niedociągnięcia. Kolejną kwestią jest materiał z jakiego zrobiony jest tego typu strój – rzecz jasna nieodzowne są w tym celu koronki – im ich więcej, tym lepiej. Sprawiają one, że bielizna wygląda na bardziej zwiewną i delikatną, przede wszystkim jednak jest bardzo kobieca.

Rzecz jasna tego rodzaju ubiór świetnie prezentuje się także wtedy, gdy jest wyprodukowany z tego gatunku tkaniny jak jedwab czy satyna. Ważne jest przy tym, by zwracał uwagę, czyli był nie tylko należycie skrojony, ale także ozdobiony. Wreszcie ważną sprawą jest również kolorystyka. Piękna, kusząca bielizna – zwłaszcza bielizna erotyczna damska (odważna bielizna dla kobiet) – to dominacja czerwieni oraz oczywiście czerni. W tych kolorach każda pani prezentuje się niezwykle kusząco i atrakcyjnie.

Współczesna bielizna dla pań jest bardzo urozmaicona – panie mogą nosić już nie tylko standardowe majteczki i stanik, ale także bardziej uwodzicielskie stringi i boskie gorsety. Hitem jest również bielizna modelująca sylwetkę, za pomocą której można spłaszczyć odstający nieco brzuszek lub uwypuklić biust. Tego typu rozwiązanie powinno stanowić uzupełnienie codziennego stroju szczególnie wtedy, gdy zamierzamy przy jego pomocy podkreślić naszą sylwetkę. Bielizna, zwłaszcza latem jest mocno widoczna spod prześwitujących zwiewnych topów czy spodenek, stąd też panie winny postarać się, by nie psuła pożądanego efektu. Wystarczy zakupić eleganckie staniki i podwiązki, a żaden mężczyzna nie przejdzie obok nas obojętnie. My zaś będziemy czuły się atrakcyjne i piękne.
Tagi: , , , , , , ,