Co dla naszej pociechy może być najlepsze?


Mimo, że pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne, wciąż wielu rodzicom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy tymczasem wiedzieć, że pieluszka wielorazowa różni się trochę od znanej powszechnie tetry. Jest to wyrób zaawansowany technologicznie, jeśli idzie o użyte towary, wzór i wygląd.

Pieluszka wielorazowa jest tak samo łatwa w zmienianiu jak pieluszka jednorazowa, jest

dla dziecka

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

zapinana na rzepy albo napy, a pociecha będzie miał w niej sucho. W zależności od bogactwa portfela i osobistych zamiłowań, do wyboru mamy parę wersji pieluszek wielorazowych. Pieluszka z kieszenią montuje się z dwóch warstw, środkowej, uszytej z mikropolarku, która oddziela wilgoć do wyłożenia i skóra malucha zostaje sucha i zewnętrznej, zbudowanej z PUL .Jest to oddychający poliester, jaki ochrania ubranko przed zmoczeniem. Pomiędzy obydwie powłoki, do kieszonki wkładamy wkładkę chłonną z mikrowłókna, bawełny, bambusa albo konopi. Zwykle pieluszka wielorazowa sprzedawana jest w zestawie z wkładką.

ubranka dla dziecka

Autor: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Plusem pieluszek wielorazowych jest ogromnie prędki czas usychania, szansa użytkowania różnorodnych wyłożeń i tym samym regulowaniu chłonności także łatwość użycia. Pieluszka wielorazowa wygląda jak pieluszka z kieszenią, lecz ma wszytą wkładkę na zawsze. Jest bezproblemowa w obsłudze. Pieluszki formowane konturem naprowadzające na pieluchy jednorazowe, zapinane na rzep, napy, związywane na troczki. Wykonane mogą być z bawełny, bambusa, konopi, mikrowłókna i odrębnych mieszanek. Przykładowe tutaj: dobre źródło.

Na pieluszkę powinno się założyć otulacz wełniany, który uchroni ubranko przed zamoczeniem. Pieluszki do składania to głośna tetra, pieluchy flanelowe, frotowe. Na pieluszki, po ich właściwym złożeniu i spięciu na klamerkę snappi, ubieramy otulacz wełniany w celu osłony ubranka przed zamoczeniem. Otulacze to majteczki wykonane z oddychającego PUL, polarku względnie wełny. Oblekamy je na pieluszki do składania także na pieluchy formowane, by niemowlak mógł się łatwo ruszać. A gdy chcesz wiedzieć więcej – link do bardzo ciekawej strony.