Torebki małe i duże czyli praktycznie wszystko o tym, jak dużą spełniają rolę dla pań i jak można je dobrać do stroju


Jednym z nieodłącznych elementów nowoczesnej kobiety jest torebka. O ile panowie bardzo dobrze dadzą sobie radę bez niej, to duża część pań bez jej posiadania nie może sobie wyobrazić codziennego dnia – w końcu trzeba gdzieś nosić dziesiątki przeróżnych drobiazgów, które i tak w większości przypadków są niepotrzebne, ale trzeba je przy sobie mieć.

Oprócz tego torebki są świetnym uzupełnieniem damskiego stroju, podkreślają jego charakter i równocześnie zmysł smaku oraz styl właścicielki. Lecz jak okazuje się przeważnie, w praktyce żadnej kobiecie tylko jedna torebka nie wystarczy – będzie ona musiała ich mieć co najmniej parę, w każdym przypadku odpowiednio dobierając ją do stroju. I z reguły każda z nich będzie inna, ma inny kolor, stylistykę i materiał z którego została uszyta, no i rzecz jasna będzie pasować na inne okazje. Jeżeli jakaś pani chce, żeby jej torebka mogła pasować do wyglądu i okoliczności, to powinna się trzymać paru zasad. Nie są one trudne do spamiętania, a ich stosowanie pozwoli z pewnością na uniknięcie dużych wpadek. Tutaj więcej: szykowne aktówki.

Pierwszą z takich zasad jest wybór wielkości torebki zależnie od tego, na jaką okoliczność ona będzie. Na wieczór w teatrze torebka raczej być powinna niewielka, a na codzienne wyjścia do pracy czy na zakupy znacznie lepsze powinny być pojemne, do których zmieści się wszystko, co będzie potrzebne.

Torebka damska

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna zasada to wybór torebki pod względem kolorystycznym. Dzisiejsza moda zmieniła się znacznie i konieczne już nie jest, żeby torebka musiała pasować do kapelusza czy też butów. Sprawdź więcej: ​.

Wręcz odwrotnie, powinna być ona nie uzupełnieniem ubioru, ale jego istotnym elementem, przez co pozwolić sobie można na mniej lub bardziej odważne zestawienia. Oczywiście kolorystykę całości trzeba dobrać ze smakiem, bo inaczej zwyczajnie będzie się wyglądać śmiesznie, ale to najlepiej się zobaczy, jak się zobaczy przed lustrem.

Zaciekawiły Cię wiadomości zamieszczone w tym serwisie? Jeśli tak, to kliknij tu oraz odkryj stronę (https://www.koneser.eu/lokal/max-mobil/), która także Cię się będzie podobać.

ink do serwisu obuwie sportowe do biegania obuwie sportowe do bieganiaJeżeli któraś z Pań będzie miała kłopot z wybraniem odpowiedniej torebki dla siebie to na pewno pomoże jej jakaś dobra hurtownia torebek – w niej przeważnie będzie taka propozycja, że bez problemów kupi się coś ciekawego.