Jak dopasować jeansy? Do każdego rodzaju sylwetki można dopasować właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości


Powinniśmy potwierdzić, iż zakup jeansów to dość osobista czynność, to chwila, gdy trzeba skonfrontować się ze swoją sylwetką. Kiedy mówimy o jeansach nie chodzi jedynie o figurę, lecz przede wszystkim o wymiary naszego ciała, jakie są faktycznie bardziej ważne niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, że ponad trzydzieści procent kobiet nie jest w stanie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co niestety powoduje, iż w swojej szafie posiadają kolekcję jeansów, która zamiast podkreślać zalety ich figury, robi całkowicie odwrotnie. Czas to zmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie dość często nie potrafią określić, czy mają długi tułów a może krótki. A trzeba wiedzieć, iż ma to ogromny wpływ na to, po które rodzaje jeansów powinny sięgać. I nie jest ważne czy mowa o markowych jeansach typu levis, czy może o standardowych, zakupionych na targowisku. Korzystnie więc poznać najbardziej istotne wytyczne, co do dobierania najlepszych jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów oraz krótkie nogi, to niezbędnie kupujmy jeansy z wysokim stanem, co faktycznie optycznie wydłuża nogi.

Bardzo częstym błędem, jaki robią kobiety jest kupowanie zbyt długich spodni, jakie zamiast dobrze wyglądać faktycznie pogrubiają figurę. Jednocześnie, jeansy są niezwykle uniwersalne, perfekcyjnie więc będą pasować zarówno do szpilek czy marynarki, lecz również do zwykłego t-shirtu oraz trampek. Co równie ważne, a często zapominane, to fakt, iż nie musisz być chuda niczym modelka, by w twojej szafie znajdowały się jeansy. Kiedy tak myślisz, to musisz szybko zapomnieć o takim

dżinsy od Levis

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

pojmowaniu sprawy. Tak naprawdę bowiem jeansy wyglądają najbardziej korzystnie na kobiecych sylwetkach, na różnych kobiecych figurach.

Pamiętaj, że jesteśmy w witrynie (https://numoco.sklep.pl/k5,sukienki.html). Oczekujemy na Ciebie z następnymi wpisami, które są niezwykle interesujące. Sądzimy, że zachęcimy Cię do wejścia w podany link.

Przykładowo materiał który opina się na krągłych biodrach i wydatnych pośladkach pokazuje przecież atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie traktujmy niczym wydatek, to przecież inwestycja. Mając w swojej szafie trochę jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienny ubiór, zarówno te bardziej eleganckie jak i luźne, takie jak sportowe. To więc na pewno podnoszące na duchu, że jesteśmy w stanie wybrać jeansowe spodnie do każdego rodzaju figury. Zamiast więc żalić się i wpadać w depresję, powinniśmy to wykorzystać.