Sala konferencyjna Kraków, hotel WyspiańskiKraków to nie jedynie miasto świetnych zabytków i intrygujące lokalizacje, które powinno się zobaczyć, to także idealne miejsce na zebrania. Hotel Wyspiański jest położony w centrum grodu. Proponuje nie tylko doskonałe lokum, lecz też właściwie urządzone zaplecze konferencyjne.

Oferuje całościowe usługi i potencjały organizacji szkoleń, konferencji i zlotów biznesowych, bez potrzeby opuszczania hotelu. Hotel Wyspiański proponuje swoim petentom całkowitą obsługę, jeżeli idzie o organizacje zebrań. Realizator przedsięwzięcia nie musi się martwić o stosowne nagłośnienia, bądź wyposażenie auli. Wykwalifikowany personel, oraz znakomita aura przynoszą warunki o których marzy niejeden organizator.

public relations konferencja

Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com

Sala szkoleniowa Kraków pozostała wyekwipowana w stały system nagłośnienia, a również w zabudowany pod stropem diaskop multimedialny z wejściem HDMI, również elektrycznie opuszczany ekran. Proponowane pracownie konferencyjne mają darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu, zupełne oprzyrządowanie i zaplecze techniczne. Całkowite wyposażenie pracowni szkoleniowych spełnia międzynarodowe standardy. Dla przyjezdnych gości ogromnie istotne jest, aby wykłady odbywały się w miejscu, w którym posiadają zarezerwowane lokale. Nie muszą się martwić o to, aby na czas przybyć w dobre miejsce. Sala szkoleniowa Kraków posiada klimatyzację, co dziś powinno być normą.

Duże korytarze gwarantują swobodne przemieszczanie, wystawę produktów, wyłożenie materiałów informacyjnych, lub nawet catering. Ze względu na znakomite usytuowanie, zamieszkanie w hotelu Wyspiański może umożliwić skorzystanie z uroków miasta i być w centrum wielu ciekawych wydarzeń. Bez względu na finał podróży, jednostki które chociaż raz zagościły w Krakowie, na długo pozostają pod wrażeniem owego miasta. Urocze są nie wyłącznie oferty hoteli konferencyjnych, ale gród przekazuje również zaskakująco dużo przeróżnych przedsięwzięć artystycznych. Gospodarze owego miejsca doskonale wiedzą jak spełnić wymagania zwiedzających i by podróżnicy przyjemnie rozpamiętywali swój pobyt i entuzjastycznie tu powracali.
Tagi: , , ,