Jak modowe trendy wpływają na stylizacje kobiet, jakie zasady należy stosować żeby uniknąć kompromitacji.O tym, w jaki sposób się ubierać przy danej sylwetce albo na jakąś ważną okoliczność jest ogromnie dużo porad. Szczególnie internet jest pełen różnego rodzaju blogów i serwisów, na jakich znajdzie się mnóstwo artykułów dotyczących właśnie mody. Niektóre z autorek takich blogów zyskują nawet dużą popularność, łącznie z tym, że i informacje o nich pojawiają się w mediach.

Moda

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz liczba tego typu serwisów powoduje, że na każdym z nich znajdzie się trochę inne informacje – przecież moda damska jest tak niejednoznaczna i subiektywna, że ciężko wprost powiedzieć, że coś jest modne czy też nie. I może to często być przyczyną wielu modowych wpadek, bo niektóre panie traktują tego typu porady i wskazówki bardzo wybiórczo. Z jednego serwisu wezmą nieco informacji, trochę znajdą na innym, skonfrontują to wszystko z zawartością szafy i przepis na katastrofę ubraniową gotowy. I często takie przypadki można obejrzeć, nie tylko na zdjęciach w serwisie plotkarskim, ale także na niejednej uroczystości, w jakiej się brało udział.

Z tego też powodu zanim zacznie się bezkrytycznie ufać jakiejś nawet bardziej znanej blogerce, to trzeba się zastanowić chwilę, czy to co ona proponuje będzie akurat pasować na danej osobie. Modowe trendy bardzo szybko się zmieniają, więc niekiedy trudno nadążyć za nimi, lecz istnieją pewne ważne zasady, które bezwzględnie należy poznać rozpocznie się eksperymentowanie ze strojem. Więcej tu: torebki bytom.

Bardzo ważne jest przede wszystkim dobieranie odzieży do swojej figury. Nie każdy bowiem element garderoby będzie dobrze pasował na każdej pani, w końcu każda z nich może mieć inną wysokość, obwód w biodrach i wagę. Częstym błędem będzie zakładanie ubrań, jakie w konkretnej sytuacji zamiast maskować niedociągnięcia wizerunku, to będą je eksponować. Zobacz więcej: polecane torebki białystok.

Dobrze dobrana kreacja może w ciągu chwili ukryć parę kilogramów nadwagi czy zbyt szerokie uda, ale może również wszystko jeszcze bardziej pokazać. Z tego też powodu do nowości modowych należy podchodzić z rozwagą, a na pewno zawsze trzeba krytycznie spojrzeć w lustro, zanim wyjdzie się z domu.

Tagi: , , , ,