Hurtownia kamieni szlachetnych


Cyrkon to świetny odpowiednik brylantu, jest do niego ogromnie podobny a nierzadko nie sposób go odróżnić od cennego diamentu, acz cyrkon ma na pewno większy połysk. Częstokroć kamień ów jest bezbarwny, jednak występuje również w innych barwach. Cyrkon nie jest kamieniem naturalnie występującym w przyrodzie, ale jest sztucznie fabrykowany. Kiedy ten przepiękny syntetyczny kamień zostanie oprawiony w złoto czy srebro jego wartość rośnie i stanowi on zawsze uroczą, dającą niewiarygodny blask ozdobę.

brylat idealny dla kobiet

Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Szafir to kamień, jaki w wielu swych odcieniach niebieskiego oraz błękitu ma olbrzymie pokłady mądrości i jest „wszechwiedzącym” kamieniem. Jest on doskonałym symbolem nieskończoności, nieśmiertelności, hamuje procesy starzenia się nie jedynie ciała, ale też ducha. Osoby cierpiące na niewyspanie winny mieć w swojej biżuterii szafir, bo on osłabia stany lękowe, zwiększonej nerwowości, a także niedostatku snu. Niewątpliwie wyzwala niewiarygodną moc, ponieważ wspiera w niwelowaniu wszelkich schorzeń psychicznych. Ludzie, którzy wybierają szafir na swój amulet, posiadają cudowny związek bazujący na regułach partnerskich a także wzajemnym zaufaniu.

Ten magiczny kamień może być bardzo dobrym towarzyszem dla ludzi darzących się gorącym uczuciem, zakochanych. Oprócz wielu swoich niebieskich zabarwień, jakie powinny mieć osoby zwłaszcza spod znaku: Strzelca oraz Ryb szafir występuje także w odcieniach: żółtym, najodpowiedniejszym dla Bliźniąt, Wagi oraz Panny, ale też pomarańczowym, odcieniu specjalnym dla znaku Byka. Szafiry w każdych odcieniach cudnie przedstawiają się oprawione w żółte, białe złoto czy srebro. Są imponującą dekoracją wszelakich pierścionków, wisiorków, kolczyków, a także bransoletek.

Możesz je zobaczyć tutaj: http://www.gemeo.pl/szablon2/page/14-Szafir-.html

Cytryn. Bez powątpiewania należy rzec, że cytryn to kamień, z którego bije, promieniuje wyjątkowo pozytywna energia, która nie tylko pomaga uzdrowić ciało ludzkie, ale też i jego ducha. Pewnym z tychże cudownych kamieni jest cytryn, talizman, który oprawiony w złoto lub srebro stanowi kapitalną biżuterię dla każdej damy, ale w szczególności jest określony dla ludzi spod znaku: Wodnika, Bliźniąt, Lwa i Panny. Cytryny możecie pooglądać tutaj: http://www.gemeo.pl/page/17-Cytryn.html.
Wszystkie te kamienie nabędziemy w hurtowniach szlachetnych kamieni.