Masz potrzebę szybko się zareklamować, a przy tym zakupić plandekę na długie lata? W takim razie propozycją wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

Prawdopodobnie każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich materiałów się je produkuje? Do czego tak właściwie służą?
W skrócie ujmując plandeka to płachta dzianiny – tworzywa w wielkich wymiarach, która ma za przeznaczenie chronić towar przed wilgocią. Najczęściej używanym surowcem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i włókna syntetyczne, są one również pokrywane gumą lub nakrapiane substancją hydrofobową, co ochrania przed przedostaniem się wilgoci.

Plandeka
Największa kwestię odgrywa ona w transporcie – mniej osobowym, a najczęściej w samochodach ciężarowych. Produkcja plandek wykorzystuje dużej jakości materiały marek światowych przedsiębiorstw, na przykład z Francji, Belgii i Niemiec.

Tak samo zajmujące zagadnienia znajdują się w pokrewnym serwisie. Jeżeli chcesz je poznać – zobacz pod linkiem (https://swiatnieruchomosci.pl/czym-jest-prawo-pierwokupu), który jest tu.

Produkty używane do ich wytwarzania są udostępnione w dużej gamie barw, w różnych rozmiarach, a również w wielu gramaturach i splotach. Decyduje to w przyszłości o tym do czego będą zastosowane dane plandeki. Oczywiście gęstsze wykonania i grubsze tworzywa są produkowane do samochodów ciężarowych, zaś te cieńsze do mniejszych aut. Zwykle grubości plandek zaczynają się od 70 gram na metr kwadraty, a kończą nawet na 1200 gramowych.

Plandeki kryją w sobie bardzo dużo funkcji i zastosowań. W ofercie są naprawdę różnorakie warianty okryć takiego typu. Jedne są oporne na promienie UV, inne na tłuste osady jak na przykład smary, czy też są wzbogacone są o środki przeciwgnilne. Wszystkie plandeki posiadają certyfikaty i atesty. Przez to w ofercie znaleźć można materiały, które nie palą się, lub takie, które są dozwolone do styczności z jedzeniem.

Nasza firma ma wielkie obszary produkcyjne, a za tą sprawą potrafi zapewnić, że na czas wytworzy wielkonakładowe zamówienia. Oczywiście na zamówienie nabywcy każdorazowo nadrukujemy wielkoformatowe, najlepszej jakości grafiki na plandekę. Wymierzanie pojazdów jest wykonywane przez naszych ekspertów i może się odbyć zarówno w Państwa firmie, jak i w naszym warsztacie.

Nasz produkt odznacza się ogromną wytrzymałością, a gwarantują to najwyższej jakości materiały. Wzrastające zapotrzebowanie ze strony kontrahentów, a również ich satysfakcja, to znak, że wybierając naszą propozycję dostanie się to co najlepsze w tej dziedzinie.