Jaki towar doda sportowcom dodatkowe porcje energii oraz zwiększy ich wytrzymałość?Osoby, które pragną troszczyć się o właściwy tryb życia, przede wszystkim powinni wiele trenować i uprawiać sport. A to natomiast jest niezwykle wyczerpujące, ale na szczęście tacy ludzie mogliby korzystać z pomocy specjalistów, którzy dbają o to, żeby dieta dla zawodników sportowych miała wszystkie konieczne elementy.
Znakomitym przykładem jest towar znanej firmy, która produkuje suplementy diety.

Strzykawki, odmładzanie

Autor: Fotolia
Źródło: fotolia.pl
Europejski Dzień Walki z Otyłością

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jednym z najlepszych produktów jest odżywka o nazwie Gainer Activlab Mass Up, która powinna powiększyć liczbę tak zwanych dobrych kalorii. Energetyczny skład środka ma dodać spożywającym go osobom dodatkowej porcji węglowodanów i koncentrat białka serwatki. Stanowi on znakomity budulec dla tkanek mięśniowych. Opisywany środek zawiera kreatynę i tauryny, które są niezwykle dobrym neuroprzekaźnikiem. Dodatek w formie monohydratu kreatyny w ważny sposób zwiększa siłę skurczu mięśni podczas wykonywania ćwiczeń oraz niezwykle zwiększa ich odporność.
Opisywany towar jest sprzedawany w pojemnikach o różnych pojemnościach. Przykładowo Gainer Activlab Mass Up 5000 to w praktyce aż pięć kg niezwykle skutecznego suplementu, który mógłby uczynić, że każdy, kto będzie go używał, będzie miał nadludzką siłę. Wartość energetyczna w 100g dawki tego towaru to aż 393 kcal (166 kJ). W środku zawarte są takie aminokwasy jak L-arginina, kwas L-asparaginowy czy też L-histydyna i znacznie więcej. Jedną porcję (100g) należy rozmieszać z 200ml wody albo mleka.

Właściwą ilość może pomóc odmierzyć zawarta w opakowaniu miarka. Produkt należy składować w suchym miejscu, którego temperatura nie powinna być przekraczać 25 stopni C. Trzeba również chronić preparat przed dostępem światła.
Tagi: , , ,