Jak fachowo wydłużyć włosy u fryzjera lub samodzielnie


Tagi: , ,
Często dzieje się tak, że włosy, pomimo wszelkich wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych, są krótkie lub jest ich niewiele. Jeśli nie potrafimy wspomóc ich w inny sposób, warto zastanowić się nad przedłużeniem włosów.

jak przedłużać włosy

Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Jednak tak w zasadzie, jak przedłużać włosy?
Zdarza się tak, że postanowienie o wydłużeniu nie jest przemyślana w stu procentach. Warto wówczas wypróbować domowe sposoby przedłużania włosów. Idealnym wyborem jest sposób clip-on, czyli wydłużanie włosów taśmami włosów umieszczonych na klipsach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić to całkowicie samodzielnie. Należy tylko podzielić włosy pasmami i przyczepić do nich pasmo włosów. Za pomocą tej metody dowiemy się, czy długie i gęste włosy pasują nam i czy dobrze czujemy się w takim uczesaniu. Ogromny komfort zapewnia fakt, że włosy można w każdej chwili ściągnąć i wrócić do dawnej fryzury. Kiedy mamy ochotę na diametralną zmianę, jednak wiemy, że równie szybko może się znudzić, najłatwiejszym sposobem staje się po prostu… peruka. Z jej pomocą osiągniemy wymarzoną fryzurę i gdy się nam znudzi po prostu ją wymienimy lub ściągniemy. Jeśli jednak wolimy oddać nasze włosy specjalistom oferta zakładów fryzjerskich jest niezwykle szeroka. Znaną metodą jest również keratynowe wydłużanie włosów. Za pomocą ciepła, pasemka włosów posiadają keratynową łuskę na swoich końcówkach. Dzięki wysokiej temperaturze pasma scalają się z prawdziwymi włosami. Mimo że do tego zabiegu wykorzystywana jest wysoka temperatura, to i tak jest ona niższa niż ta, którą stosujemy np. przy używaniu prostownicy. Metoda pozwala na wygodę przez trzy miesiące. Po upływie tego czasu pasma ściąga się przy pomocy fachowego urządzenia. Prostym i popularnym rozstrzygnięciem pytania „Jak przedłużać włosy?” jest metoda japońska. Polega na tym, aby wpleść pasmo przy użyciu warkoczyka i małej gumki. To przedłużenie utrzymuje się ok.

Zaciekawił Cię niniejszy artykuł? Jeśli tak, to sprawdź także uwagi na temat (https://www.zabawekczas.pl/produkty/figurki,2,1647), gdyż one również tyczą się podobnej kwestii.

1 miesiąca. Jedną z nowszych metod przedłużania jest użycie do tego celu lasera. Połączenia pomiędzy włosami a pasmami są delikatne, cienkie i prawie niedostrzegalne. „Doczepki” utrzymują się do sześciu miesięcy.

Farbowanie lub prostowanie absolutnie ich nie niszczy.

Czy ten tekst uważasz za cenny? Jeżeli tak, to wejdź i przeczytaj więcej tutaj – znajdujące się tu kwestie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Sposób ten jest naprawdę długotrwały.

Sposoby przedłużania włosów pozwalają nam w zrealizowaniu idealnych fryzur. Warto więc zapoznać się z ofertami salonów fryzjerskich i wybrać to, co najodpowiedniejsze dla nas.