Kiedyś jedyne czym mogły bawić się dzieci, to zabawki zrobione własnoręcznie przez rodziców – obecnie możemy podarować dziecku cudowny świat barw oraz dźwiękówWiele lat temu szkraby nie posiadały tak dużych możliwości rozwoju jak dziś. Miały zaledwie jedną gałgankową lalę albo metalowe autko i na tym kończył się ich świat.

Obecnie, za sprawą globalizacji, możemy podarować latorośli zabawki z całego świata. Nie możemy jednakże przedobrzyć w ilości podarków. Korzystniej jest dać mniej, a z głową.

furby

Autor: Fly My Butterfly
Małe szkraby uwielbiają budować różne przedmioty, które są przedstawieniem tego, co kreuje ich wyobraźnia. Do tworzenia świetnie nadaje się ciastolina przedsiębiorstwa Play-Doh (zabawka Play-Doh). Różne barwy dadzą możliwość maluchowi stworzyć swój własny i magiczny świat. Przedsiębiorstwo Play-Doh sprzedaje produkty zupełnie bezpieczne dla życia dziecka, co gwarantują wszelkie posiadane certyfikaty.
Cudny świat (Furbiego) także rozkocha w sobie każde dziecko. Ta fajna zabawka nuci, porusza się i nawet mówi w kilku językach. Można ją tulić i ciągnąć za ogonek. Furby stanie się prędko ulubieńcem wszystkich domowników. Kolor zabawki będzie uzależniona od preferencji naszego szkraba. Odcienie zabawki są tak kosmiczne, że od wielości możliwości zakręci nam się w głowie.
Nie zapominajmy, aby nabywać dla swojego dziecka tylko dobre zabawki, które będą poszerzać jego horyzonty i pozwolą mu się prawidłowo rozwijać.

Sprawdzajmy czy dana zabawka posiada unijne certyfikaty bezpieczeństwa i czy jest odpowiednia do wieku naszej latorośli. bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój przede wszystkim.
Tagi: , , , ,