Niejeden rodzic chce, żeby jego dziecko było zdrowe – z tego powodu trzeba dbać o jego odporność, ale również uważać na jego uszy.


Każdy doktor powie nam, że maluchowi należy zakładać czapeczki, żeby nie zawiało mu uszów. Takie zapalenie może prowadzić do różnych poważnych konsekwencji razem z zapaleniem opon mózgowych oraz długim pobytem w szpitalu.

angielski

Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Aby przed tym uciec, należy dbać o malutkie uszy naszej pociechy.
Czapka dla noworodka nie musi wydawać się utrapieniem (wejdź tutaj). Obecnie wykonuje się je z najdelikatniejszych materiałów, żeby nie drażnić delikatnej skóry dziecka. Czapeczki takie powinny mieć certyfikat Wspólnoty. Należy zainteresować się, aby nie były to tanie produkty z Azji bez profesjonalnego sprawdzenia.

Jeśli potrzebne Ci kolejne źródło natchnienia, zajrzyj koniecznie (https://www.gazeta.ie) pod ten odnośnik. Zobaczysz w tamtym miejscu teksty napisane przy pomocy analogicznej narracji.

Obecnie takie czapeczki są niebywale słodkie – zwykle mają wyszyte postaci z kreskówek albo przyszyte uszka, co ma powodować, że nasze dziecko będzie prezentować się jak mały, słodziutki niedźwiadek.

czapka dla noworodka

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Filmy

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nasz syn będzie już starszy możemy kupić mu czapki dla chłopców. Modne zwykle są takie, które aktualnie posiadają naszyte popularne w danym momencie postacie z kreskówek lub filmów (zobacz pełną ofertę). Jeśli przykładowo w multikinach możemy obecnie zobaczyć najnowszy film z Spidermanem to z pewnością ów motyw będzie przebojem roku. Pewne jest również, że mały mężczyzna za nic w życiu nie zechce zakładał różowej czapki.

Jeżeli chcemy, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że uda nam się nabyć czapkę w zestawie razem z szalikiem.
Czapki ochraniają maluchy przed zapaleniami. Dlatego należy je namawiać do ich noszenia. Jeśli dodatkowo ładnie się prezentują, to jest to spory plus.