Niejeden rodzic chce, żeby jego dziecko było zdrowe – z tego powodu trzeba dbać o jego odporność, ale również uważać na jego uszy.Każdy doktor powie nam, że maluchowi należy zakładać czapeczki, żeby nie zawiało mu uszów. Takie zapalenie może prowadzić do różnych poważnych konsekwencji razem z zapaleniem opon mózgowych oraz długim pobytem w szpitalu.

angielski

Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Aby przed tym uciec, należy dbać o malutkie uszy naszej pociechy.
Czapka dla noworodka nie musi wydawać się utrapieniem (wejdź tutaj). Obecnie wykonuje się je z najdelikatniejszych materiałów, żeby nie drażnić delikatnej skóry dziecka. Czapeczki takie powinny mieć certyfikat Wspólnoty. Należy zainteresować się, aby nie były to tanie produkty z Azji bez profesjonalnego sprawdzenia. Obecnie takie czapeczki są niebywale słodkie – zwykle mają wyszyte postaci z kreskówek albo przyszyte uszka, co ma powodować, że nasze dziecko będzie prezentować się jak mały, słodziutki niedźwiadek.
czapka dla noworodka

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Filmy

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nasz syn będzie już starszy możemy kupić mu czapki dla chłopców. Modne zwykle są takie, które aktualnie posiadają naszyte popularne w danym momencie postacie z kreskówek lub filmów (zobacz pełną ofertę). Jeśli przykładowo w multikinach możemy obecnie zobaczyć najnowszy film z Spidermanem to z pewnością ów motyw będzie przebojem roku. Pewne jest również, że mały mężczyzna za nic w życiu nie zechce zakładał różowej czapki.

Jeżeli chcemy, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że uda nam się nabyć czapkę w zestawie razem z szalikiem.
Czapki ochraniają maluchy przed zapaleniami. Dlatego należy je namawiać do ich noszenia. Jeśli dodatkowo ładnie się prezentują, to jest to spory plus.
Tagi: , , ,