Metody kompletnej regeneracji cierpiących na różne dolegliwości włosów.Na stronach internetowych istnieje niezliczona ilość rad na temat tego jak dbać o włosy, jak nadać im blask lub jak je zregenerować bądź odżywić. Niestety tylko niektórym radom znalezionym w internecie możemy całkowicie zaufać.
Wiarygodnym i pewnym sposobem na odżywienie i regenerację włosów niedużym kosztem jest dokonanie zakupu olejku rycynowego i regularne wcieranie go we włosy.

Działanie i właściwości rycynowego olejku są znane od dawien dawna. Wpływa on na porost włosów. Jeśli twoim problemem jest łysienie lub nadmierne wypadanie włosów to powinieneś skorzystać z cudownych właściwości olejku rycynowego.
słońce

Autor: Braun
Źródło: Braun
cena

Autor: Elsie Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Skuteczną metodą na odżywienie i naprawę włosów jest naturalne prostowanie włosów z wykorzystaniem kreatyna do prostowania włosów.
kliknij obrazek

Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com
Kreatynowe prostowanie włosów to zabieg fryzjerski, którego celem jest odbudowa i regeneracja osłabionych i zniszczonych włosów.
Kreatyna to składnik budulcowy włosów, dlatego jej stosowanie odżywia i regeneruje włosy. Kreatyna odpowiada także za kondycję i zdrowie włosów, dlatego tak istotne jest korzystanie z kreatyna do prostowania włosów w zakładach fryzjerskich . Po brazylijskim prostowaniu włosy są gładkie i sprężyste, lśniące i nawilżone.
Zabieg naturalne prostowanie włosów powinien być wykonywany tylko w profesjonalnych zakładach fryzjerskich przez wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów. Samodzielne naturalne prostowanie włosów może skutkować negatywnymi konsekwencjami.

Mimo tego, że domowe sposoby na regenerację i odżywienie struktury włosa są tańsze to fryzjerski zabieg jest skuteczniejszy i trwalszy.

Jeśli pragniesz trwałej zabieg regeneracji włosów to powinieneś udać się do salonu fryzjerskiego natomiast jeśli preferujesz krótkotrwały efekt, ale niewielkim kosztem to możesz pozostać w domu i stosować domowe sposoby odbudowy włosów.
Tagi: , , ,