Jaki wpływ ma opakowanie na sprzedaż konkretnych produktów? Na co patrzą panie w czasie zakupów?

0 Comment


W czasie zakupów wciąż więcej osób dokonuje świadomych wyborów. Sprawdza skład wielu artykułów czy kosmetyków. Jednak wciąż bardzo często mamy tendencję do zwracania uwagi na produkty ładnie opakowane.
Z tej przyczyny właśnie wytwórcy wkładają sporo wysiłku w to, aby opakowania były jak najlepsze.

Wychodzi na to bowiem, iż ich wygląd ma tym większe znaczenie, w przypadku produktów w podobnej cenie. Wtedy przykładowo nieapetyczne zdjęcie (sprawdź serwis) na produkcie spożywczym jest w stanie skutecznie zniechęcić do kupna. Dla części osób zdaje się to być błahostką, natomiast osoby pracujące zawodowo w tej branży mają świadomość, iż opakowania posiadają ogromne znaczenie.

ślub

Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie jest, jeśli Mowa o kosmetykach. W tym wypadku bardzo wiele artykułów skierowanych jest do pań, które z reguły przywiązują sporo uwagi do spraw estetycznych.

Interesuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to zachęcamy do kliknięcia tutaj. To warte uwagi oryginalne źródło (http://www.spechall.pl/kontenery-handlowe/gastronomiczne), które też z pewnością Cię zafascynuje!

Kierują się kolorem, kształtem pudełka albo też wygodnym użytkowaniem. Dlatego przykładowo opakowania na Kremy są z nastawieniem na te rzeczy właśnie projektowane. Tak, by spełnić wymogi nawet tych bardzo wymagających osób. Weźmy na przykład taki balsam do ciała, którego używa się praktycznie dzień w dzień. Wygoda użytkowania jest w związku z tym bardzo ważna. Na pewno w aplikowaniu na skórę pomaga poręczna pompka dodana do opakowania z balsamem. Tym bardziej w przypadku dużych, bardziej opłacalnych cenowo opakowań, tego typu dodatek zachęci do zakupu. Przeczytaj: portal.

Atrakcyjne, wygodne opakowanie to większe prawdopodobieństwo, iż klient sięgnie właśnie po nasz produkt. Zawartość rzecz jasna jest także istotna, jednak w połączeniu z wyglądem tworzy spójną, wyjątkową całość. Tutaj więcej: marka profilgroup.
Tagi: , ,