Jesienny ubiór


Nadciągająca jesień znaczy, że należy zacząć wykładać z otchłani szafy ciepłe stroje. Najprawdopodobniej spora część z nich jednak nie pasuje do założenia w tym roku – po prostu nie współgra z dzisiejszymi trendami. Najlepsza pora zatem pójść na przechadzkę po butikach, by nabyć nowe ciuchy na jesienną słotę. Na szczęście nie trzeba kupować wielu ciuchów, gdyż w trwającym roku do łask wraca pewna kapitalna klasyka, którą na pewno każdy trzyma gdzieś na dnie szafy.

Co jest teraz trendy? Co zakładać na siebie, by uważać się za osobę z wyczuciem mody? Namawiamy do lektury tego wpisu.

Tej jesieni do łask wraca stary dobry prochowiec. Taki płaszcz na pewno kojarzy się z filmami policyjnymi z dawnych lat. Prochowiec stał się tak ikoną stylu, niezbędnym elementem faceta, który pragnie prezentować się z klasą. Co warte uwagi, taki płaszcz mogą nosić również kobiety – na paniach prezentuje się on równie estetycznie, co na facetach.

Dla kobiet tej jesieni proponuje się modne białe szpilki. Takie obuwie jest bardzo estetyczne, jednak ma pewien mankament – da się je szybko zanieczyścić. Jesień w naszym kraju charakteryzuje się ohydną pogodą, normą są ulewy, więc białe szpilki warto wdziewać wyłącznie na istotne okazji. Dobrze je nosić w pokojach, daleko od jesiennej zgnilizny. Ponadczasową klasyką są buty Adidas (możesz kupić na tej stronie: Warto poprzeglądać jesienną ofertę tej niemieckiej marki – można zobaczyć piękne modele, które będą fantastycznie się prezentować z każdym ubiorem. Pełna oferta mody znajduje się tutaj: ubrania dla mężczyzn.

O ile szukasz szerokich informacji na temat ciuchów, które są modne w tym sezonie, rzuć okiem do dostępnych na rynku magazynów modowych. Jeśli nie planujesz wykładać pieniędzy na branżowe miesięczniki, możesz poszukać propozycji modowych na jednym z wielu serwisów sieciowych, na których udostępniane są porady od najlepszych dyktatorów mody. Znajdujące się tam projekty są tak samo dobre jak te oferowane w słynnych magazynach modowych.