Dla witalności oraz urody. Sprawdź, jakie działania i preparaty pochodzące z Chin okażą się dla ciebie dobrePolacy coraz chętniej stosują metody uzdrawiania oraz doskonalenia urody wywodzące się z dawnych czasów. Jeżeli rozchodzi się o zdrowie oraz urodę, niesamowicie lubiane są receptury oraz zabiegi stanowiące tradycję chińskiej medycyny ludowej.

Chłopczyk

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com

Jak się pozbyć cellulitu?
Dużo kobiet boryka się z kompleksem cellulitu, który pojawia się w newralgicznych partiach ciała i nieładnie oszpeca skórę. Próbują walczyć z nim z udziałem specjalnych specyfików, jak żele. Czasem użycie podobnych środków wspomaga się masażem. Także medycyna chińska zna rozwiązanie na podobne niedogodności. Idealnie pomaga w takim wypadku masaż bańkami chińskimi Warszawa z pewnością pozwoli paniom wyszukać takie usługi. Przedstawiony masaż spisuje się wyśmienicie przy różnych schorzeniach, jak przykładowo pleców i kręgosłupa. Jeżeli rozchodzi się o pielęgnowanie urody rzeczony masaż jest zalecany przy redukcji rozstępów, a także przy trądziku. Teraz podobne zabiegi bywają oferowane w gabinetach kosmetycznych.
Herbatka na rozgrzanie
Medycyna ze wschodu proponuje też liczne specyfiki pochodzenia naturalnego, które świetnie wspomagają układ na różnych płaszczyznach. Jednym z częściej stosowanych przysmaków jest herbata z żeń szenia. To herbata, który znakomicie smakuje w okresie zimowym, gdyż ma mocne właściwości rozgrzewające. Według tradycyjnych zapisów żeń szeń bywa stosowany przy infekcjach, jak też w celu polepszenia odporności.

Od wieków specyfik ten bywa też uznawany za niezwykle mocny i skuteczny afrodyzjak dla mężczyzn. Herbata z żeń szenia doskonale dodaje energii, jak również wspiera pracę mózgu.
Tagi: , , ,