W jaki sposób wyselekcjonować doskonały podarunek na pierwsze urodzinki?


Bardzo wielu z rodziców, również chrzestnych, nie za każdym razem do końca wie, które podarki na roczek są dla malutkiego dziecka najbardziej właściwe. Jak się okazuje, zupełnie inny powinien być podarunek na roczek dla dziewczynki, zaś inny podarek na roczek dla chłopca.

spacerówki

Autor: Skagerak Denmark
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Pierwsze urodzinki to na ogół ważna okazja, która nastręcza doboru jedynego w swoim rodzaju podarku. Choć maluchy przeważnie nie pamiętają tego dnia, to dobrze jest im ofiarować drobiazg, jaki będzie miłym wspomnieniem przez następne lata życia. temat podarku dla dziecka na roczek na pewno spędza sen z oczu dziadziusiów, krewny a także dalszych znajomych a nawet rodziców. Ważne ażeby to było coś z czego dziecko się uraduje, co nie będzie leżeć oraz oczekiwać na swój czas, jako że roczniak istotnie już cieszy się z różnych rzeczy, lecz nadal na wiele jest jeszcze za wcześnie.
sklep

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
klocki Wader – to moim sądem jeden z najlepszych podarunków na roczek dla malucha. W pierwszej chwili maluch będzie burzyć (z radością) wszelkie pobudowane przez was wieże. Jednak z czasem podpatrzy, w jaki sposób stawiać jeden klocek na drugim po czym sam pocznie konstruować, zaś jest to bardzo wciągające. Klocki Wader z pewnością kształtują wyobraźnię zaś wspólne stawianie wieży lub innych budowli to doskonały pomysł na rodzinną zabawę. Ja polecam klocki w torbie na zamek błyskawiczny a nie w pudełku – łatwiej je schować, przewieźć oraz utrzymać ład a i zarazem dziecko także samo chętnie wkłada oraz wyjmuje klocki z torby.

temat

Autor: Gidge Uriza
Źródło: http://www.flickr.com
Auto pchacz. Auto (jednak również bywają samoloty, pojazdy dla dzieci dla dziewczyn a także chłopców, parowozy, pszczoły na kołach itp.) to następny super podarek. Ma przyciski, zatem maluch entuzjastycznie się tym bawi. Poza tym ma solidne koła a maluch może przysiąść i odpychać się nogami bądź stanąć za autem i je pchać. Z całą pewnością również po paru miesiącach będzie próbowało się odpychać na siedząco i będzie dużo radości z jazdy.

Właśnie z tego powodu sądzę, że za wcześnie na kupowanie rowerka na pierwsze urodziny, bo w większości wypadków (poza wyjątkami) dziecko samodzielnie zacznie się odpychać po upływie 1,5 lat, a przedtem to rodziciel musi popychać.
Warto obejrzeć także spacerówki, albowiem roczek to czas na taki wózeczek.