Domowe sposoby na grzybicę paznokci


Terapia grzybicy paznokci może trwać bardzo długo, szczególnie kiedy zaniedbamy początkowe objawy po czym zabierzemy się za walkę z rozwiniętą chorobom. Udaj się do lekarza po balsamy jak też pozostałe środki na grzybicę paznokci.

Jednak możesz także walczyć z grzybicą w domku. Nie od dziś wiemy, iż domowe sposoby naszych babć są efektywne.
Talerz w restauracji

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Olejek z herbacianego drzewa. Jest to cieszący się popularnością środek antyseptyczny (odkażający) a także grzybobójczy. Doskonale poradzi sobie w walce z z tą chorobą. Zmieszaj olejek z drzewa herbacianego z oliwą z oliwek, nasącz w tym gazik po czym przyłóż do paznokcia, albo paznokci. Możesz także wydzielić parę kropelek omawianego olejku wprost na paznokcia po czym wcierać go w niego na co dzień. Olejek może pomóc w początkowej fazie grzybicy paznokci i w bardziej rozwiniętym stanie schorzenia. Jednak przy zbytnio zaawansowanej grzybicy (zobacz fakty) już będzie za późno na ten środek.
Nie od dzisiaj wiadomo, iż płyn do płukania ust posiada o wiele więcej zastosowań aniżeli tylko czyszczenie naszej jamy ustnej. On również obejmuje środki antyseptyczne, mało tego alkohol, jaki dodatkowo odkazi zainfekowany paznokieć (polubiłem to). Zmieszaj rzeczony płyn oraz ocet jabłkowy czy sok z cytryny w równych stosunkach.

Masz chęć przeczytać dodatkowe obfite w informacje materiały? Jeśli tak, to zobacz ofertę na witrynie (https://www.swiatleku.pl/product/licur-max-1), która na pewno posiada wartościowe dane!

Dzięki temu, zwiększysz jego skuteczność. Zmocz wacik w tej miksturze i zrób okłady na paznokcie. Obwiąż je bandażem, żeby nie zsunęły się tak łatwo. Zostaw zmoczone płatki na paznokciach przez około czterdzieści pięć minut.

Sprawdź moje łącze – tam oczekuje na Ciebie nowa dawka rewelacyjnych wpisów. Nie zwlekaj! Będzie świetnie, jeżeli pozostawisz swoją recenzję.

Czytaj też

W następnej kolejności ściągnij płatki a także delikatnie masuj paznokcie, by mikstura znakomicie się w nie wchłonęła. Można także dodać tą mieszankę do misy z wodą po czym płukać w tym stópki przez blisko 20 minut. Może pomóc to też na rozdwajanie paznokci.