Wyprostowane włosy bywają naprawdę eleganckie, na szczęście dzisiaj istnieją już bezpieczne metody prostowania


Panie pragną pięknie prezentować się pod każdym względem, także fryzura musi być nieskazitelna. W obecnych czasach wielkim powodzeniem cieszy się prostowanie pasm. Można to wykonać z użyciem zwyczajnej prostownicy, albo w salonie fryzjerskim.

naturalne prostowanie włosów

Autor: Brian U
Na szczęście istnieją już bezpieczne zabiegi prostujące z użyciem naturalnej keratyny.
Z keratyną włosy staną się gładkie i proste
keratyna do prostowania włosów

Autor: IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plas

Wiele pań chce mieć proste i gładkie włosy, gdyż prezentują się one bardzo elegancko. Uznaje się, że proste włosy są lepsze do czesania fryzury, poza tym kobiety nie lubią mieć nieładu na głowie, a właśnie tak dzieje się z loczkami. Niestety domowe zabiegi prostujące bywają dość szkodliwe dla pasm, gdyż włosy znacząco niszczą się w czasie kontaktu z urządzeniem. Coraz znaczniejszym uznaniem pośród klientek cieszy się keratyna do prostowania włosów – . Działania z zastosowaniem keratyny nie tylko zapewniają piękne, proste włosy na kilka tygodni, lecz też dbają o kondycję pasm.
Naturalne prostowanie włosów – czy to w ogóle jest możliwe ?
tonik

Autor: Loozrboy
Źródło: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Obecnie bardzo wiele kobiet zwraca uwagę na to, by stosować naturalne kosmetyki, bo są one dla cery oraz włosów bezpieczniejsze. Prostowanie włosów z wykorzystaniem keratyny świetnie wpisuje się w te trendy, bo keratyna to naturalny składnik. Wspomniane prostowanie włosów (rzuć okiem na zakres usług dotyczącą: ostrzenie cążek warszawa) będzie idealne dla tych kobiet, które posiadają pasma trudne do ułożenia oraz oporne na modelowanie lub wygładzanie.

W wypadku, jeżeli ma się podobne włosy ułożenie pięknej fryzurki bywa praktycznie niemożliwe, bo już po krótkiej chwili, włosy żyją własnym życiem i układają się, jak chcą. Po zabiegach z keratyną można przez dłuższy okres cieszyć się prostymi i miłymi w dotyku włosami, jak również łatwością modelowania fryzury.