Dobra technika na zdobycie coraz to nowych klientów


kiedy prowadzisz dużą firmę, być może powinieneś zastanowić się nad wprowadzeniem w niej lepszych rozwiązań, które mogą przysporzyć Ci sporo nowych klientów. Kiedy zastanawiasz się nad fajnym pomysłem, być może powinieneś rozważyć możliwość drożenia programów lojalnościowych dla swoich klientów. Kiedy Twoja firma zajmuje się sprzedawaniem różnego rodzaju towarów, wtedy programy lojalnościowe b2b są naprawdę fajnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że człowiek przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie dostaje kartę stałego klienta, na którą następnie może gromadzić punkty przy każdych następnych zakupach.

kupony lojalnościowe

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zgromadzi ich odpowiednią ilość, wtedy będzie mógł zamienić je na bon towarowy lub rabat na towary w Twoim sklepie. Dzięki dawaniu takich kart lojalnościowych bez wątpienia przyciągniesz sporo klientów do swojego sklepu. Jeżeli ktoś już posiada kartę, wówczas niewątpliwie chętniej będzie przychodził właśnie do Twojego sklepu – w ten sposób przecież będzie gromadził kolejne punkty, co z pewnością zachęci go do wybierania właśnie Twojego sklepu zamiast innych.sprawdź wzmacnianie gruntów wzmacnianie gruntówKiedy jeszcze zastanawiasz się nad sensem wprowadzenia takiego programu lojalnościowego w swojej firmie, powiemy w dodatku, że świetnie takie programy sprawdzają się bez wątpienia w sklepach spożywczych i w drogeriach. Jeśli natomiast prowadzisz zakład usługowy, wówczas program lojalnościowy również ma niezły sens.

Interesuje Cię zamieszczony w tym serwisie materiał? Kliknij więc poza tym ten link i sprawdź więcej info hurtownie budowlane bydgoszcz na opisywany temat.

Możesz zakładać swoim klientom karty lojalnościowe i odnotować na nich każdą wizytę – jeśli przyjdą do Twojego zakładu odpowiednią ilość razy, wtedy kolejną usługę będą mieli wykonaną za darmo. Na ten temat więcej odnajdzie się na tej stronie – .

Taki sposób motywacji klientów do wybierania właśnie Twojego zakładu jest zdecydowanie jednym z genialnych pomysłów. Kiedy jednak profil prowadzonej działalności nie pozwala Ci na wdrożenie programów lojalnościowych, wówczas niewątpliwie powinieneś zastanowić się nad sporym motywowaniem własnych pracowników – w tym przypadku niewątpliwie super sprawdzą się programy motywacyjne (w tym źródle na temat). Jeżeli zorganizujesz konkurs dla przykładu na najlepszego pracownika miesiąca i wręczysz mu premię, wówczas bez wątpliwości zauważyć, jak mocno rosną wskaźniki sprzedaży. Podobnie świetny efekt daje zarówno świetnie skonstruowany program lojalnościowy, ale także program motywacyjny dla pracowników.