Proponujemy gry na konsolę


Oferowane dzisiaj na szeroką skalę gry komputerowe i gry na konsole wybierane są przez rozeznanych w temacie graczy względem swojego gustu, jak również wedle panujących dziś na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne i doskonałą jakość zabawy doceniło już mnóstwo graczy. Już za jakiś czas będziesz mógł grać w Turismo ze swoją dziewczyną, gdyż i ona wpadnie w wir grania!

Nadchodząca wersja gry znanej od wielu lat i najbardziej lubianej przez graczy Fifa 14 (czytaj więcej) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu choć na chwilę można wczuć się w rolę piłkarza. Zdolności manualne będą tu szczególnie ogromną pomocą, gdyż mnogość możliwych do wykorzystania funkcji w połączeniu ze sprytem i szybkością działania dać mogą wyjątkowe efekty.

Jeżeli opisywana kwestia jest dla Ciebie pomocna, przeczytaj poza tym więcej szczegółów badania dla kierowców tutaj – te informacje również nie powinny pozostać pominięte!

Dzięki połączeniu sił oraz opcji gry w sieci w tę grę przeżyć można znakomitą przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

turniej FIFA

Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com

Doceniany najbardziej przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (Gran Turismo na K. Yamauchi stworzył jej kolejną wersję. Pełna seria już od początku jej powstania oraz wprowadzenia na rynek cieszy się niemałą popularnością, głównie ze względu na mnogość funkcji oraz rewelacyjną jakość dawanego do dyspozycji obrazu. Rewelacyjny odbiór, wielofunkcyjność oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że gra w Turismo jest jeszcze lepsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakie jeszcze unowocześnienia wprowadzi producent.

Znakomity dźwięk polifoniczny zachęci do gry też osoby, które dotychczas nie przepadały za konsolowymi wyścigami. Polecana przez wielu gra Metal Gear Solid (recenzję metal gear solid 5) jest unowocześnioną wersją twórcy gier H. Kojima. Jest to gra po raz pierwszy wydana na rynek w 1998 roku, dlatego dzięki długiej tradycji oraz wprowadzaniu nowości jest dziś tak rozchwytywana. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już teraz, a zadowolenie poczujesz już od początku.