Nowe oblicze chirurgii plastycznejKażda kobieta chce prezentować się atrakcyjnie, nawet jeżeli skończyła już pięćdziesiąt lat. W tym celu chodzi do fryzjera, kupuje kosztowne preparaty przeciwzmarszczkowe, chodzi na siłownie, aby wciąż mieć sylwetkę młodej dziewczyny.

google

Źródło: pixabay.com

Lecz nie tylko te części swojego ciała, dostrzegane przez przypadkowych ludzi, pragnie ona w sobie upiększać. Również bardziej osobiste miejsca, dla niektórych kobiet warte są poprawienia, żeby wyglądały jak dwadzieścia lat temu.

Mowa tu o wargach sromowych. Ostatnimi czasy w Polsce popularna jest labioplastyka , operacja, która pomaga upiększyć tą część ciała pań. Gdyż w wyniku połogów oraz utraty elastyczności skóry, niektóre panie będą wstydzić się nie bardzo estetycznych warg, które w niczym nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat. Do niedawna, w latach 90-tych tego rodzaju problemy były bagatelizowane, lecz dziś ginekologia estetyczna jest na tyle rozwinięta, że już nikt nie musi się krępować nieatrakcyjnych warg.
śniadanie

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti
oczy

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Uważasz że i tobie przydałaby się labioplastyka, lecz wstydzisz się podjąć tego zabiegu? Niesłusznie, w końcu nie różni się on za bardzo od korekcji biustu, poza tym, jest o wiele mniej inwazyjny dla zdrowia. Lecz jako, że dotyczy najintymniejszej sfery kobiecej, wywołuje dość duże kontrowersje. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym zagadnieniu, możesz odwiedzić klinikę, w której oferowana jest ginekologia estetyczna . Spotkasz tam niezwykle profesjonalny i dyskretny personel. Chirurg prowadzący na pewno będzie biegły w temacie, oraz będzie w stanie odpowiedzieć na poszczególne twe pytanie.

Labioplastyka jest szansą dla kobiet, które po 50-tce nadal są aktywne seksualnie, lecz wstydzą się postaci swoich warg sromowych. Jeżeli jesteś jedną z tych kobiet umów się na spotkanie w klinice, lekarz odpowie na twoje pytania, rozwiewając z pewnością wszelkie twoje obawy.

Tagi: , , , ,