Gdzie najlepiej jest kupić dobry asortyment do porządków?Porządkowanie mieszkania to czynność, którą zna każdy. Nie ma od niej ucieczki, każdy dom bowiem jest podatny na brud i kurz, na nieporządek, który na po pewnym czasie zaczyna drażnić. Są z pewnością domy nie porządkowane od miesięcy, jednakraczej nikt do tego typu człowieka nie przychodzi w gości, no chyba, że podobni do niego… Każdy w miarę przeciętny człowiek sprząta, jeden robi to lepiej, drugi wręcz przeciwnie.

Porządki w mieszkaniu

Autor: Lory Lindner
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd umiemy robić porządki, jeżeli oczywiście potrafimy? Większość z nas wyniosła to z domu rodzinnego.

Czy przeczytane tu wiadomości okazały się niebanalne? Jeżeli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (http://zafaworkwear.pl/zapaski/), która też bez wątpienia będzie zachęcająca.

Większość mam zachęca, bardziej lub mniej, do dbania przynajmniej o własny pokój. Jeżeli nie posiadamy własnego pokoju to jest jeszcze kuchnia i przede wszystkim łazienka. Na wielu osiedlach wlicza się w to jeszcze korytarz na klatce schodowej, on to, przyjmując, że jest to część wspólna porządkowany jest na zmianę z sąsiadem z tego samego piętra.

Jeśli ukazywana tu problematyka to Twój konik – wyraź opinię (amdk.pl/naroznik-tybet) na jej temat. Twoje zdanie bez wątpliwości dla autora się liczy.

Wydaje się, że większość z nas ma takie przeżycia, większość sprzątała może nie tak dużo, jednak wie, o co w tym chodzi. Nie będzie tutaj przesadą stwierdzenie, iż płeć żeńska miała w tej dziedzinie więcej obowiązków. Cóż zrobić, kultura patriarchalna daje się we znaki. Warto zajrzeć tutaj: dobre ścierki.

Niemniej jednak, jeżeli mężczyzna nie jest w stanie użyć w sposób jaki każe instrukcja obsługi szczotki do sprzątania lub szufelki do sprzątania, a na widok ścierek i ściereczek kręci mu się w głowie to jest coś nie tak. Można stwierdzić, iż tego typu facet został trochę spaczony przez liberalne metody wychowawcze rodziców. Polecany asortyment – szufelki do porządków.

mycie okien

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

No okej, może nie będzie musiał w swoim życiu sprzątać, gdyż będzie miał małżonkę, która się tym zajmie, być może też będzie bardzo bogaty (a może jego rodzice też byli majętni), wiec będzie wynajmował sprzątaczki, które zajmą się porządkami. Są takie możliwości, ale umówmy się, iż bardziej od tego wszystkiego prawdopodobny scenariusz jest taki, iż mężczyzna będzie musiał sam o siebie zadbać, także sprzątając swoje mieszkanie i w tym momencie będzie problem, bo nie będzie miał pojęcia, jak się za to zabrać.

Tak wiec posiadając własne potomstwo wychowujmy przyszłego mężczyznę w ten sposób, aby miał pojęcie o tym, w którym miejscu znajduje się ścierka do przetarcia kurzu, jak użyć mopa do mycia podłóg, starajmy się wpoić, iż miotła niekoniecznie służy do zabawy w czarownice tylko do zamiatania. W przyszłości będzie za to wdzięczny, jego żona na pewno tez.
Tagi: , , , ,