Fachowy auto złom w Poznaniu i Warszawie


Auto złom Poznań przyjmuje każdy pojazd do złomowania, zapewnia darmowe holowanie samochodu, wystawia zaświadczenie o złomowaniu, proponuje gotówkę za każdy oddany pojazd.

Auto złom Poznań to stacja demontażu samochodów z upoważnieniem wojewody wielkopolskiego do wydawania zaświadczeń potrzebnych do wyrejestrowania pojazdu. Auto złom Poznań zajmuje się złomowaniem pojazdów oraz sprzedażą części odzyskanych z przyjętych samochodów. Auto części do autobusów setra złom poznań holuje pojazd własnym transportem i za każdy przyjęty na stację pojazd – oferuje gotówkę . Auto złom Poznań sprzedaje elementy samochodowe z rozbiórki pojazdów. W ofercie znajduje się kilkaset pozycji takich jak: skrzynie biegów, elementy karoserii, części wykończenia wnętrza oraz inne elementy samochodowe.

samochody w skupie złomu

Autor: Firing up the quattro….
Źródło: http://www.flickr.com

Aby wyzłomować samochód, potrzeba: samochód z czytelnym numerem silnika oraz nadwozia; dowód rejestracyjny lub dokument potwierdzający dane pojazdu w przypadku, kiedy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję, potrzebna jest potwierdzona przez wydział komunikacyjny – kopia dowodu rejestracji pojazdu, w sytuacji gdy pojazd został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela – dowód rejestracyjny zapisany jest na poprzednią osobę; umowa kupna potwierdzona przez US oraz dowód tożsamości właściciela pojazdu. Sprawdź też

Główną aktywnością firmy jest recykling samochodów, sprzedaż używanych elementów zamiennych do samochodów oraz dalej witryna przedsiębiorstwa Studio Reklamy Printer kasacja aut.Profesjonalny skup pojazdów do złomowania – płaci za każdy pojazd bez znaczenia jest stan, marka i rocznik. Firma wystawia zasiwdczenia do urzędów oraz posiada własne darmowe lawety. Przedsiębiorstwo przede wszystkim specjalizuje się w kasacji pojazdów, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami, zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Kasacja samochodów Warszawa jest dziś jedną z najchętniej wybieranych form pozbywania się samochodów. W czasie pracy wykorzystuje sie nowoczesny sprzęt, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne lub po prostu stare pojazdy .Kasacja samochodów Warszawa to idealna alternatywą dla auto szrotów lub złomowisk. Przedsiebiorstwo oferuje dobre warunki współpracy oraz najwyzszy standard obsługi. Zlomowanie aut może być bardzo atrakcyjne zarówno pod względem finansowym, jak i pod wzgledem ochrony środowiska.