Fryzjer dziś, czyli strzyżenie, farbowanie, modelowanie.


Fryzjer to ten typ zawodu, którego istnienia nie trzeba raczej nikomu tłumaczyć. W szczególności panie chętnie korzystają z fryzjerskiego kunsztu. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie odświeżenie fryzury. Nie dość, że nasze samopoczucie jest kwitnie, to i my same jakoś tak bardziej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą doskonałych dłoni fryzjerów, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych technik.

Już nie wystarczą zwykłe dobre maszynki do strzyżenia, aby zrobić wymyślne cięcie. Ale nie tylko strzyżeniem włosów kobieta żyje.

wella maska do włosów

Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

Jakie zabiegi najchętniej życzą sobie panie u fryzjera? Otóż najczęściej te, w których nie potrafią dopomóc im mamy i niezbędna jest pomoc specjalisty. Ot np. taki grzebień do pasemek nie jest narzędziem, którym łatwo posługiwać się w pojedynkę, dlatego wciąż kobiety odwiedzają salony fryzjerskie, aby zrobić sobie pasemka. Jest to czasochłonny zabieg, który wymaga staranności chociażby w koloryzowaniu poszczególnych pasm włosów.

Podobnie jest z chęcią zmiany koloru. Często panie korzystają z farb goldwell colorance i w ten sposób dobierają sobie właściwy. Paleta ta zawiera szeroki przekrój odcieni. Unikają dzięki temu niedofarbowanych pasemek farby. Lepiej czasem zainwestować odrobinę pieniędzy, aby być zadowolonym z efektu, niż wyglądać jak swego czasu Ania Shirley.

Jeśli te odcienie są za mocne, innym wyborem jest Wella touch. Są to tonujące kremy bez amoniaku, które zapewniają włosom żywy blask. Dodatkowo farby te wzmacniają włosy, dzięki zawartym w nim takim składnikom jak wosk.

Jeżeli ten wpis Cię zafascynował, to również ta optymalna strona www (http://beautyever.pl/akcesoria) będzie dla Ciebie równie wciągająca więc kliknij na nią.

Wasze włosy odżyją po długiej zimie.

Olejek arganowy pomaga nawilżyć włosy. Zabiegi z nim to czysta przyjemność. Wtajemniczeni wyrażają się o nim z uznaniem. Wzmacnia włosy. Kuracja nim polega na wmasowaniu go w cebulki włosów lub tylko na końcówki trzy razy w tygodniu. Ma specyficzny, więc fryzjerzy powinni używać go przed myciem głowy. Idealnie działa przy zniszczonych włosach.

Tak, więc drogie Panie, tanie prostownice do włosów, karbownice i co tam i czym tam jeszcze dysponujecie, niech wracają do szafek i umówcie się do fryzjera. Trzeba, czasem pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Tobie też się to przyda!