właściwe oprzyrządowanie gabinetu kosmetycznego


Żadne spa, ani salon kosmetyczny nie może działać bez dobrego ekwipunku. Manicure i pedicure to jeden z ważniejszych i najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych

.

Pedicure jest łatwym zabiegiem, nie zanadto czasochłonnym, do jego wykonania wystarczy kilka akcesoriów. Wśród pilników, żyletek, czy tarek zasadniczą funkcję gra frezarka kosmetyczna (profesjonalna frezarka kosmetyczna). Frezarka bezboleśnie i bezpiecznie eliminuje nieco zrogowaciały naskórek, masę żelową i akrylową, a także łagodnie wyczyści płytkę na paznokciu. Można nią kierować za pomocą bazy a także pedałem nożnym który wchodzi w zawartość tej maszyny. Niezwykle użyteczne są frezarki z pochłaniaczem. Wszelki kurz, który jest wytwarzany w trakcie pracy wciągany jest do pochłaniacza. Pochłaniacz nie jest wykorzystywany tylko ze względów estetycznych, lecz także higienicznych, także zdrowotnych. Wybierając frezarkę poświęconą do zabiegów pedicure, warto wybrać tę która ma absorbent.
frezarka kosmetyczna

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure – (nasza oferta) sprawiają, że wizyta w salonie kosmetycznym, czy salonie urody jest niezwykle wygodna, a kosmetyczce ułatwia realizowanie każdych zabiegów. Pielęgnacja buzi i sylwetki to bardzo istotna część troski o urodę . Dzięki komfortowemu fotelowi jakikolwiek zabieg stanie się chwilą przyjemności

. Podnóżek ma dopasowywaną wysokość i kąt podparcia, dzięki czemu jest w stanie być pomocny w trakcie wykonywania wszelakich zabiegów, a w szczególności w czasie wykonywania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do namaczania nóg przed zabiegiem pedicure.

Ciekawią Cię różnego rodzaju bonusy? To świetnie, ponieważ masz wybór, by wejść na nową stronę i tam wgryźć się w precyzyjne wiadomości.

Jest niezwykle wygodny dla klientki i dla pedicurzystki, ma płynną korygowaną wysokość misy.