Zainwestuj w pewność siebie


Według ankiety, o której donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd średnio 36 razy dziennie. W dzisiejszych czasach, gdy ogólnodostępne są wspaniałe środki poprawiające nasze „słabsze punkty”, nie wahamy się z nich korzystać. Które zabiegi Polki przeprowadzają najczęściej?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Cały czas zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez panie jest powiększanie piersi, zarówno tkanką tłuszczową czy żelem, jak i z wykorzystaniem implantów silikonowych. Ładny, jędrny biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, z tego względu ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi nie powinna być zaskoczeniem.

Mimo iż lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny. Jest to chirurgiczna metoda odzyskania tego, co skradły czas i siła grawitacji. Podczas zabiegu, skóra zostaje napięta, wygładzona i podniesiona. I choć należy liczyć się z bliznami po zabiegu, są one całkowicie niewidoczne. Nieinwazyjnie i bez bólu? Oczywiście. Medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów poprawiających urodę, odbywających się bez cięć czy szwów. Wygładzanie rysów twarzy toksyna botulinową, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to warte swej ceny inwestycje w lepsze samopoczucie. Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację można przeprowadzić osobiście w własnej łazience, jednak jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Depilacja (depilacja laserowa Wrocław) laserem jest o tyle bardziej praktyczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale polepszy wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod tym linkiem oraz czytaj więcej fotel do pedicure na ów temat, który widocznie Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

W dzisiejszych czasach, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Niemniej jednak w obu tych sytuacjach nie jesteśmy skazane na życie z tym przykrym problemem.