Nudny salon? Mamy na to radę!Czasami nachodzi nas ochota by ozdobić nijaką ścianę w naszym domu. Najprostszym rozwiązaniem będzie umieszczenie na niej barwnego obrazu, jednak często wystarczy chwila twórczego myślenia, aby wydobyć potencjał z wnętrza. Godnym uwagi pomysłem może być własnoręcznie wykonany duży napis, czy też wyeksponowanie okładki modnego czasopisma.

Fototapety nowoczesne

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Domowa mini galeria to kolejna, warta wagi propozycja. W tym przypadku zdecydujmy się na czarno-białe zdjęcia. Bardziej odważne osoby mogą odważyć się na szalony, acz przemyślany artystyczny nieład. Zdjęcie (szczegółowe informacje) z podróży, fotografia prababki czekającej na rejs statkiem do Ameryki, bilet do kina z pierwszej randki – stworzą ciekawą i fantazyjną całość.

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wykonanie gruntownego remontu, dobrym pomysłem będzie oprawienie designerskiej tapety w sztukaterię. Jednak zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywołają zdjęcia , tudzież grafiki powstałe w dużym formacie. Jeżeli więc przechowujemy na dysku swego komputera ulubione zdjęcia o dobrej rozdzielczości, to warto pomyśleć o wykorzystaniu ich jako dekoracji. Przy pomocy technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować własne zdjęcia lub reprodukcję obrazu na oryginalnym malarskim płótnie, które zamienią się w malownicze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Fototapety

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Tak długo niewidziane fototapety właśnie przechodzą swój wielki comeback i stawiają się na salonach w lepszym wydaniu. To już nie są wyblakłe palmy czy leśne strumyki. Obecnie fototapety na ścianę (poznaj naszą ofertę: to prawdzfototapety – (kliknij twoje-fototapety.pl/fototapety/10404-Do-lazienki.html)a sztuki, które potrafią wprawić w osłupienie większość z nas.

To bogactwo obrazów, ale także innowacyjne materiały i techniki druku.Słoneczny pokój z oknami wychodzącymi na stronę południową nie stanowi już problemu, soczyste kolory kwiatów pozostaną bez zmian przez wiele lat. Tylko fototapety kwiaty (nasze propozycje: ) tak niesamowicie ożywią nasz salon!

Istnieją fototapety, które możemy zmywać, jeżeli ulegną zabrudzeniom, toteż bez stresu możemy zapraszać znajomych, organizować przyjęcia czy kinderbale. Fototapety spowodują, iż nasze wnętrze cały czas będzie zachwycało swą urodą, a jeżeli poświęcimy chwilę na wybór odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze i po prostu ładniejsze.

Tagi: , , , , , , , ,